סגירה מעורבת במסחר המקומי; ת”א 125 ות”א 35 בירידה, טבע מובילה את הירידות בנפילה של 4.8%

הבורסה בת"א ננעלה במגמת מסחר מעורבת. מדד ת"א 35 ירד בכ – 0.23% ומדד ת"א 125 ירד בכ – 0.06%. המסחר באירופה במגמת ירידה, כמו גם המסחר בניו יורק, ומנגד אסיה עולה

מערכת ספונסר 17/10/2018 18:02

א+א-

בורסת ת"א סיימה את יום המסחר במגמה מעורבת, כאשר מדד ת"א 35 ירד בכ – 0.23% ומדד ת"א 125 ירד בכ – 0.06%. מדדי הביומד, הנפט והגז ירדו, ומדדי הטכנולוגיה, הביטוח, הנדל"ן, הבנקים והפיננסים עלו.

המסחר באסיה מתנהל כעת במגמת עליה, לעומת המסחר בניו יורק ובאירופה אשר הציג ירידות.

בת"א הובילה היום את טבלת המחזורים מניית טבע בירידה, ואחריה לאומי, כיל, מזור רובוטיקה, פועלים ומזרחי שדווקא עלו.

מחזור המסחר הסתכם היום בכ – 1.226 מיליארד ₪.


את טבלת העליות הובילו היום מניית כלל עסקי ביטוח, ביוטיים, אשטרום, אנרג’יקס ודלק רכב. מנגד, בראש טבלת הירידות מצויה מניית טבע עם ירידה גדולה של 4.79%, ואחריה יורדות גם מניות ישראל קנדה, ישראמקו יהש, פמס, בזן ודלק קידוחים יהש.


בשעות האחרונות דווח כי פורסמה טיוטת תשקיף לקראת הנפקת גמידה סל בנאסד"ק. כלל ביו עדכנה כי טיוטת התשקיף כוללת את תנאי ההנפקה שעל בסיסה תתחיל בהליךshow road בארה"ב.


עוד במסגרת הדיווחים האחרונים, חברת טוגדר עדכנה כי התקשרה עם חברה להתעדה ופיקוח לקבלת תקן GAP לצמחי קנאביס. חברת ההתעדה תלווה את החווה של טוגדר באוגנדה, על מנת להסמיך את החווה ואת גידוליה לפי תקן GAP ולפי דרישות רגולטוריות נוספות.


אחר הצהריים אף דווח כי חברה בת של פייטון, פייטון פלאנר, השקיעה מיליון דולר בברת אחזקות בהונג קונג, אשר בבעלותה קבלן משנה עיקרי של פלאנר בסין.


בתחום האנרגיה יצויין כי לאומי שוקי הון פרסמה היום המלצה על משקל שוק עם אפסייד של 3% על מניית פז נפט. ההמלצה נומקה בכך ש"התמחור הקיים קרוב לשווי הוגן וכולל אופציה ליהנות מתהליכי התייעלות (ייעול מטות), פוטנציאל נדל"ני והשפעה חיובית של IMO במחצית השניה של 2019".


עוד באותו הקשר, חברת אנלייט דיווחה על הקמת פרויקטים סולאריים בהונגריה, לאחר שהושלמו כל ההליכים הפיננסיים לכך ואף הושגו האישורים הרגולטוריים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה