טלדור החליפה את מערכות אבטחת מידע ל- AIG, בעסקה המוערכת במיליוני שקלים

במסגרת הפרויקט, הטמיעה החברה את טכנולוגיית Firewall Next Generationמבית Palo Alto,. הפרויקט ארך כחצי שנה

מערכת ספונסר 14/10/2018 12:12

א+א-

חברת טלדור, מודיעה על סיום פרויקט הטמעת תשתיות אבטחת מידע בחברת AIG. במסגרת הפרויקט, הטמיעה החברה את טכנולוגיית Firewall Next Generationמבית Palo Alto, המאפשרת זיהוי והגנה מתקדמת מפני סיכוני אבטחה ברשת הארגונית לצד ניהול יעיל וחכם יותר של תהליכי אבטחת המידע בארגון. בסיום הפרוייקט העניקה חברת AIG תעודת הוקרה לטלדור, בה הדגישו את שביעות רצונם מהשירות.

 

הפרויקט ערך כ-6 חודשים, במסגרתו נעשתה קונסולידציה של תשתיות Legacy, הוטמע פתרון משולב של FW ו-IPS תוך שימוש בכלים מתקדמים לניהל חוקים מבוססי אפליקציות המאפשרים לעקוב אחר התנהגות יישומים והסיכונים היחסיים אליהם הם חשופים. במשך ששת חודשי ההטמעה, העבודה ב-AIG התנהלה כסדרה, ללא השבתת מערכות או פגיעה באבטחת המידע בארגון.

 

מנהל פעילות טלדור תקשורת, בועז יהודה: "כחלק מהתהליך אוחדו מספר שרתים פיזיים לשרת פיזי אחד, עם מספר זהה של שרתים וירטואליים. המוצר החדש יאפשר לחברה לספק אבטחת מידע ולהגן על ליבת המערכת. ה-FW הוא המוצר המרכזי להגנה על הארגון ומאפשר לאכוף את נוהלי אבטחת המידע באירגון בצורה יעילה ונוחה, תוך מתן שירות ללקוח באופן רציף וללא תקלות".

 

לדברי בל קיטאי, מנהלת התשתיות בחברת AIG: "האתגר המרכזי בפרויקט היה ביצוע הסבה של כל הצמתים המרכזיות ברשת הארגונית לטכנולוגיה החדשה תוך אפס פגיעה בזמינות מערכות. בכדי לעמוד ביעד זה, בוצע תכנון קפדני על כל שלביו ע"י צוות הפרויקט של טלדור ו-AIG. הפרויקט הסתיים עם אפס תקלות וללא כל פגיעה בפעילות החברה. תוצאה זו איננה מובנת מאליה בפרויקט מורכב שכזה, אנו מברכים על השותפים המקצועיים מחברת PaloAlto ובמיוחד מטלדור הן בהיבט ניהול הפרויקט והן בהיבט המקצועי הטכנולוגי".

 

לדברי גיל טמיר, סמנכ"ל מערכות מידעAIG : "כחברת הביטוח שמובילה בעולם הדיגיטל, אנחנו ממשיכים לספק ללקוחות שלנו שירותים עצמיים רבים המאפשרים להם להתנהל מולנו בצורה יעילה ובזמן שנח ללקוח. גישה זו דורשת רמת אבטחת מידע גבוהה אותה מימשנו באמצעות ה- FW של פאלו אלטו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה