חדשות שוק ההון

ת”א נסחרת בירידות שערים בהובלת מדדי הטכנולוגיה

מדד ת"א 35 יורד בכ - 0.61% ומדד ת"א 125 יורד בכ - 0.51%. בשל פסיקת בג"ץ רפורמת קרנות ברירת המחדל בפנסיה יוצאת לדרך. קסטרו הודיעה על זיכיון בלעדי למותג קוסמטיקה

מערכת ספונסר 10/10/2018 13:16

א+א-

הבורסה בתל אביב נסחרת בירידות שערים של כ – 0.4% בהובלת מדדי הטכנולוגיה, בהמשך לירידות באירופה והחוזים העתידיים האדומים בניו יורק. מדד ת"א 35 יורד בכ – 0.61% ומדד ת"א 125 יורד בכ – 0.51%.

את המחזורים מובילות מניות לאומי ודיסקונט שעולות ומניית כיל שיורדת. את העליות מובילות מלם תים, שיכון ובינוי, פריגו, קנון, יואל ונאווי. את הירידות מובילות אופקו הלת’, לייבפרסון, קמהדע, המלט, אורמת וקמטק. מחזור המסחר בשעות הצהרים מסתכם בכ- 401 מיליון ₪.

מדד אמון הצרכנים של בנק הפועלים ו- TNS עלה בחודש ספטמבר 2018. לדברי כלכלני בנק הפועלים מדד אמון הצרכנים התייצב בחצי השנה האחרונה סביב רמת השיא שלו, ורמת המדד מאותתת על המשך ההתרחבות של הצריכה הפרטית.

בג”ץ דחה את עתירת חברות הביטוח ועל כן רפורמת קרנות ברירת המחדל בפנסיה יוצאת לדרך. איתי ברדה, מנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה, התייחס לנושא ואמר כי "ההחלטה בבג"צ שמה סוף לחגיגה רבת השנים של חברות הביטוח".

קבוצת קסטרו – הודיס הודיעה על קבלת הזיכיון של מותג הקוסמטיקה KIKO MILANO. על פי דיווחי החברה, החנות הראשונה של המותג צפויה להיפתח בחציון ראשון של 2019.

גלילאו טק הגישה לרשות שוק ההון בקשה לקבלת רישיון מורחב למתן שירותים בנכס פיננסי, אשר יאפשר לה מתן אשראי מסוגים שונים, החלפת נכסים פיננסיים לרבות פדיון, המרה, פריטה, מכירה ועוד.

 לידר שוקי הון התייחסה למינוי הנגיד החדש: "הנגיד החדש ינהיג מדיניות ניצית יותר", והדגישה כי פרופ’ אמיר ירון "ירצה ללמוד את הנושא המוניטארי בזמן הקרוב, ולכן לא צפויה העלאת ריבית בטווח המיידי".

לאור ביקושי ענק, שלמה גייסה מהמוסדיים 430 מיליון ש”ח, יותר ממה שהתכוונה. במסגרת המכרז למשקיעים המסווגים הוגשו הזמנות לרכישת 963,024 יחידות בהיקף של כ-991 מיליון ש"ח. לאור זאת ביקשה החברה ממעלות להגדיל את מסגרת ההנפקה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה