אפריקה ישראל מגורים מודיעה היום (יום ראשון 7 באוקטובר 2018) על מינויו של דן גינגיס לתפקיד סמנכ"ל שיווק ומכירות של החברה. גינגיס מילא שורה של תפקידים ניהוליים בכירים בקבוצת אלדר ובתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל ומנהל חטיבת אלדר סוהו. לאור השינויים בשוק הדיור למגורים ומגמת הגידול של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית יזם והקים את החטיבה שהתמחתה בשיווק של פרויקטי בוטיק במרכזי ערים.

 

קודם לכן, בין השנים 2010-2015, כיהן גינגיס כסמנכ"ל ומנהל חטיבה בקבוצה. וכחלק מכך, ניהל את מערך השיווק והמכירות של עשרות פרויקטי נדל"ן למגורים עבור החברות המובילות במשק וביניהן: אפריקה ישראל מגורים, עופר השקעות, אמריקה ישראל להשקעות ועוד.

 

לגינגיס ניסיון בינלאומי, טרם הצטרפותו לקבוצת אלדר, שימש גינגיסבתפקידי ניהול שונים במספר חברות המתמחות ביזום ובניה למגורים ובפעילות שיווק למשקיעים זרים בבודפשט, הונגריה.

 

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אני מברך על מינויו של דן גינגיס לסמנכ"ל שיווק ומכירות אפריקה ישראל מגורים. אני בטוח כי, הידע המקצועי והניסיון הרב של גיניגיס בתחום השיווק והמכירות של נדל"ן למגורים יתרמו רבות לאפריקה ישראל מגורים. ויחד עם הנהלת החברה ימשיכו לבסס את מעמדה כחברת הנדל"ן למגורים המובילה בישראל, הנותנת מענה למציאות הנוכחית הקיימת בענף הנדל"ן למגורים, באמצעות סל המוצרים שלנו מתפזר על פני ארבעה תחומים עיקריים: יזמות למגורים במסגרת המותג הידוע "סביונים", התחדשות עירונית במסגרת המותג "סביוני העיר", פעילות הדיור להשכרה ארוכת טווח וכמובן מחיר למשתכן".

 

גינגיס (נשוי +3) בעל תואר בוגר בכלכלה ומנהל עסקים, מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר מוסמך במנהל עסקים (MBA), מאוניברסיטת INSEAD, צרפת.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש