חדשות שוק ההון

אייסקיור מדיקל קיבלה אישור שיווק וחתמה על הסכם הפצה באוסטרליה

התקבל אישור הגוף הרגולטורי האחראי על מתן אישורים למכירת מוצרים רפואיים במדינה, למכירת מוצר ה-ProSense של החברה. בנוסף נחתם הסכם הפצה בהיקף של 190 אלף דולר ארה"ב

מערכת ספונסר 27/09/2018 09:13

א+א- 2

חברת אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ) מודיעה על אבן דרך חשובה בהרחבת השווקים בהם ניתן למכור את מוצריה. החברה קיבלה אישור רגולטורי למכירת מוצר ה- ProSense של החברה באוסטרליה, לרבות המחטים הנלוות למוצר, מידי הגוף הרגולטורי האחראי על מתן אישורים למכירת מוצרים רפואיים באוסטרליה (Therapeutic Goods Administration).

 

בנוסף דיווחה החברה על חתימת מזכר הבנות עם חברת Surgeons Choice Australia Pty Ltd, חברה אוסטרלית הפועלת משנת 1996 ומתמחה בהפצת מוצרים רפואיים ייחודיים לתחום הכירורגיה. במסגרת ההסכם התחייבה החברה האוסטרלית לרכוש מוצרים של החברה בסך של 190 אלף דולר אמריקאי. להערכת החברה, מוצרים בסך של כ- 97 אלף דולר יסופקו במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2018 והשאר יסופקו במהלך הרבעון הראשון של שנת 2019. כמו כן, הוחלט כי הצדדים יפעלו לחתימה על הסכם הפצה באוסטרליה.

 

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל: "קבלת האישור הרגולטורי וקידום מגעים להסכם הפצה עם מפיץ מקצועי באוסטרליה מהווה מימוש האסטרטגיה העיסקית של אייסקיור למכור את מוצרי אייסקיור בשווקים נוספים ברחבי העולם. אנו מאמינים כי קבלת אישור TGA מספקת רוח גבית לפעילות מסחרית נוספת שאנו מקדמים בטריטוריות נוספות. רק לאחרונה דיווחנו כי בשבעת החודשים הראשונים של השנה רשמנו הכנסות כמעט זהות להכנסות שנה קודמת. אנו מאמינים כי חתימה על הסכמי הפצה נוספים ומסחור הטכנולוגיה תוביל ליצירת ערך עבור בעלי המניות של אייסקיור".

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ביקוש רב

  זה ברור...מוצר מעולה וחיוני ומבוקש בעולם..בארץ יש תור עצום באלישע לטיםול במוצר

  שלמה 27/09/2018 11:35

 2. 2
  הודעה מעולה!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mbar 27/09/2018 09:56