חדשות שוק ההון

אפולו פאוור מינתה את אלוף (מיל’) דר’ יום טוב סמיה ליו”ר דירקטוריון החברה

סמיה (64), אלוף פיקוד הדרום לשעבר, כיהן במגוון תפקידים בחברות עסקיות. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל ונשיא חברת ICG העוסקת באנרגיה מתחדשת בעולם ובישראל

מערכת ספונסר 12/08/2018 11:15

א+א-

חברת אפולו פאוור, המפתחת מוצרים ופתרונות טכנולוגיים בתחום האנרגיה הסולארית, דווחה היום על מינויו של אלוף (מיל’) דר’ יום טוב סמיה ליו"ר דירקטוריון החברה.

 

סמיה (64), אלוף פיקוד הדרום לשעבר, כיהן במגוון תפקידים בחברות עסקיות, כאשר באחרון שבהם, בין השנים 2007-2015, כיהן כמנכ"ל ונשיא חברת ICG (Israel Corp Green Energy) העוסקת באנרגיה מתחדשת בעולם ובישראל. בשנים 2001-2004 היה סמיה נשיא ומנכ"ל משותף לתפעול בקבוצת ברן. בתחילת 2004 הקים ומכהן בה כבעלים ונשיא את חברת ים דישרס בע"מ (חברה משפחתית( שעוסקת במתן שירותי ייעוץ, ניהול, השקעות ויזמות עסקית. ב- 2007 הקים (יחד עם בנו יגל סמיה) את חברת י.סם סולר בע"מ העוסקת ביזמות להקמת תחנות סולריות בישראל.

 

סמיה הינו חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת בן גוריון וחבר בפורום למחקרים אסטרטגיים של מכללת נתניה הוא מרצה באקדמיה בתחומי מנהיגות עסקית זאת, בנוסף למגוון תפקידים נוספים בהם הוא עוסק בפעילויות למען הקהילה בהתנדבות מלאה. לסמיה תואר שלישי – Ph.D מאוניברסיטת חיפה במסגרת החוג לסוציולוגיה והחוג למדעי המדינה.

 

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור, מסר: "אנו מברכים על הצטרפותו של דר’ יום טוב סמיה לתפקיד. אני בטוח שהניסיון הניהולי רב השנים של סמיה והמוניטין שלו כמו גם הכרותו העמוקה את תחום האנרגיה הירוקה והמחויבות שלו לקדם את האנרגיה הסולארית בישראל, יסייעו לאפולו פאוור לחזק ולהרחיב את פעילותה. אני מאחל לו הצלחה רבה".

 

סמיה מסר: "העיסוק והלמידה של תחום האנרגיה הירוקה הפך להיות עבורי דרך חיים בדגש על הצורך באנרגיה חלופית ואלטרנטיבית כחלק מביטחון לאומי. החזון של אפולו פאוור וההשגים שהגיעה אליהם החברה מבחינת פיתוח נמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה. אני נרגש להצטרף ליזמים ולסייע להם להפוך את הפתרון המהפכני שלהם בתחום האנרגיה הירוקה למציאות נגישה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה