חדשות שוק ההון

בורסת תל אביב מתנהלת ביציבות; אל על מרכזת עניין

הראל פיננסים: הריבית תעלה עוד פעמיים עד סוף השנה. אלוט בשת”פ עם Lifeboat Distribution להגנה על ארגונים וספקי אינטרנט בצ. אמריקה

מערכת ספונסר 17/07/2018 12:40

א+א-

הבורסה המקומית מתנהלת ביציבות בשעה זו. המסחר מושפע בין היתר ממניית אל על, אשר ממשיכה לרכז עניין לאחר שעלתה בימים האחרונים. מדד ת"א 35 ומדד ת"א 125.

 

מניית נייס מובילה את המחזורים בירידה במחזור ניכר, ובעקבותיה לאומי שעולה, פועלים ואלביט שיורדות, אל על  ופרוטרום שיורדות. מחזור המסחר המקומי עומד בשעה 12:40 על כ-262 מיליון ש"ח.

 

מניית אופקו הלת מובילה היום את העליות בת"א-125, ואחריה לוינשטין נכסים, קליל, גילת, אנרג’יקס ופיבי. מנגד, מניית ישראל קנדה עומדת היום בראש טבלת הירידות, ואחריה יורדות גם בזן, אקויטל, תמר פטרוליום, מזור רובוטיקה וכלל עסקי ביטוח. מחוץ לת"א-125, מניית מיקרומדיק מרכזת את עניין המשקיעים, לאחר שדווח כי מוצר החברה זיהה מספר גדול יותר של דגימות שתן שבהן תאי סרטן שלפוחית השתן בהשוואה לבדיקת PAP.

 

הראל פיננסים סבורים כי הריבית תעלה עוד פעמיים עד סוף השנה ותתמוך בהמשך עלייה מתונה של התשואות בארה”ב. עפר קליין כתב היום בסקירתו: "נתוני שוק העבודה הטובים בארה"ב בשילוב העלייה באינפלציה, תומכים בהמשך העלאת ריבית הדרגתית של הבנק המרכזית ובעלייה מתונה של התשואות".

 

בית ההשקעות אלומות מחזקים את ההמלצה לאחזקה צמודה עודפת. יניב חברון מסר: "עונת הדוחות בארה“ב נפתחה חזק ובינתיים נראה כי המשקיעים ממשיכים לחפש סיבות לאופטימיות ומתעלמים ממלחמת הסחר - זה לא יוכל להימשך הרבה זמן".

 

אלוט בשת”פ עם Lifeboat Distribution להגנה על ארגונים וספקי אינטרנט בצ. אמריקה. חברת ההפצה הצומחת במהירות תמכור את הפלטפורמה רבת השימושים של אלוט לטובת שירות לקוחות משופר עם נראות גבוהה יותר, בקרת מדיניות והפחתת התקפות DDoS.

 

הועדה לתשתיות לאומיות אישרה לאנלייט את תכנית פרויקט אנרגיית הרוח ”רוח בראשית” שבגולן. הפרויקט הנו בעל רישיון מותנה לייצור חשמל מאנרגיית רוח בהספק של 130 מגה-וואט, ועתיד לכלול 42 טורבינות רוח ומיועד לקום באיזור הר פרס.

 

טלרד נטוורקס בהסכם עם משהב”ט לביצוע פרויקט תקשורת בבסיסי צה”ל. ההתקשרות במסגרת ההסכם הינה לתקופה שעד ליום 30.6.2019 ובהיקף כספי כולל שלא יעלה על 60 מיליון ש"ח.

 

השימוש במוצר של מיקרומדיק הביא לשינוי האבחון של הצוות הרפואי במרכז מוביל בפיטסבורג. מוצר החברה זיהה מספר גדול יותר של דגימות שתן שבהן תאי סרטן שלפוחית השתן בהשוואה לבדיקת PAP.

 

מידרוג, חברה לדירוג האשראי, מודיעה על מינויו של דוד מילגרום ליו"ר. יחליף את גדעון אילת שפרש לאחר 13 שנים. מילגרום מילא שורה ארוכה של תפקידים בכירים, ביניהם מנכ"ל בססח מקבוצת הראל והממונה על התקציבים במשרד האוצר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה