חדשות שוק ההון

טראמפ ממשיך להשתלח במנהיגי בעלות הברית: תרזה מיי לא שומעת בקולי

בציוץ ובריאיון בסמרטוטון הבריטי סאן אמר טראמפ, "ברקזיט הרך שלה יכולה "להרוג" את כל העסקאות הפוטנציאליות בין ארה"ב לבין בריטניה"

מערכת ספונסר 13/07/2018 07:56

א+א- 2

דונלד טראמפ ממשיך ומשתלח במנהיגי המדינות השונות. אחרי שאמר לראש ממשלת גרמניה אנגלה מרקל כי היא נשלטת ע"י רוסיה הגיע תורה של ראש ממשלת אנגליה תרזה מיי להיות מותקפת ע"י הנשיא האמריקאי.

 

בציוץ שפרסם הלילה על ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי בעקבות ראיון שפורסם בליל יום חמישי, הוא אמר כי התוכנית ה"ברקזיט הרכה שלה יכולה "להרוג" את כל העסקאות הפוטנציאליות בין ארה"ב לבין בריטניה".

 

בראיון עם העיתון הבריטי "The Sun" אמר טראמפ כי תרזה מיי התעלמה מעצתו כיצד לנהל משא ומתן על היציאה מהשוק המשותף. "הייתי עושה את זה אחרת", אמר טראמפ לסאן. "באמת אמרתי לתרזה מיי איך לעשות את זה, אבל היא לא הסכימה, היא לא הקשיבה לי. . . . אני חושב שמה שקורה הוא מצער מאוד ".

 

טראמפ אמר כי בריקזיט "רך" שמיי תמכת בו, שבו בריטניה והאיחוד האירופי ישמרו על קשרים לאחר עזיבת בריטניה, "ישפיעו בהחלט על הסחר עם ארצות הברית, ולצערי בצורה שלילית. אם הם יעשו את זה הייתי אומר שזה יהיה כנראה יסיים את יחסי הסחר הגדולים עם ארצות הברית," אמר טראמפ. מאוחר יותר יצאה הודעה מטעם הבית הלבן בא נאמר כי טראמפ דווקא מעריך את ראשת ממשלת בריטניה.

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  סמרטוטון? חח מישהו אצלכם התבלבל

  עיתון מוכר פי מיליון מכל כלי תקשורת ישראלי 14/07/2018 21:32

 2. 2
  סמרטוטון? זאת כתבה של ספונסר?

  לא מתאים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יוקין 13/07/2018 16:04