חדשות שוק ההון

אנליסטים מעריכים כי זה הזמן למכור נכסים מסוכנים ולהשקיע בנכסי מקלט

הגברת המתיחות המסחרית בעולם ובעיקר בין שתי הכלכלות הגדולות בעולם, ארה"ב וסין, מהוה איום משמעותי על הצמיחה והיציבות הכלכלית העולמית

מערכת ספונסר 13/07/2018 07:09

א+א-

אנליסטים מעריכים כי הגברת המתיחות המסחרית בעולם ובעיקר בין שתי הכלכלות הגדולות בעולם, ארה"ב וסין, המהוה איום משמעותי על הצמיחה והיציבות הכלכלית העולמית, תגרום לכך שלא יהיו זוכים במלחמה. המשקיעים צפויים לשמור על עמדה זהירה בשבוע המסחר.

 

הטון הזהיר הזה כבר השתקף כבר אתמול בשוקי המניות הגלובליים, כאשר מחזורי המסחר במניות באסיה ובאירופה הולכות ומתמעטים. וול סטריט מעודדת את המשקיעים למכור נכסים מסוכנים ולהשקיע בנכסי מקלט.

 

לעומת זאת, האנליסטים בגולדמן זאקס ממשיכים להפתיע ולהישאר קצת אופטימיים. אסטרטג ההון הראשי של בנק ההשקעות, ממשיך לשמור על יעד ה- S & P 500 שלו ל -2,850 בסוף השנה, והוא מעריך כי השוק האמריקאי יאריך את ריצתו ל -2019 על רקע הרווחים החזקים, שכן המכירות והרווחים בחברות בארה"ב צפויים לעלות ולעלות על ציפיות השוק.

 

אבל האסטרטג מודה כי ההערכה שלו נמתחת, אם כי לא בצורה קיצונית היחס בין מחיר לרווחים - מדד פופולרי למניות ערך - מרחף בין 16 ל -17 פעמים. כלומר, משקיע יצטרך לשלם בין $ 16 ל- $ 17 עבור כל רווח של $ 1.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה