יזמית הנדל”ן R&M מגייסת משקיעים ישראלים לפרויקטים ביוסטון ובשיקגו

החברה בבעלות רן הראל ומתן פרטמן מעמיקה את הפעילות היזמית שלה בארה"ב - תקים שכונת וילות ביוסטון ותשביח מתחם מגורים מניב בשיקגו

מערכת ספונסר 09/07/2018 08:50

א+א-

יזמית הנדל"ן הישראלית R&M Investments, בבעלות רן הראל ומתן פרטמן, מעמיקה את פעילותה בארצות הברית, ומגייסת משקיעים ישראלים לפרויקט יזמי ביוסטון, ולפרויקט של השבחת מתחם מגורים מניב בשיקגו.

 

היזמים, שהחלו את פעילותם הנדל"נית בישראל, החלו בשנתיים האחרונות, בדומה ליזמים רבים אחרים, להשקיע בנדל"ן מעבר לים, לנוכח הקיפאון בשוק הנדל"ן בארץ, וההחלטות הבלתי צפויות של הממשלה בנושא הדיור. R&M, שהחלה את פעילותה הנדל"נית בבאר שבע, עוסקת כיום בעיקר בנדל"ן למגורים בארצות הברית, וכן במיזמים תיירותיים בזנזיבר.

 

השבוע רכשה החברה קרקע בת 16.5 דונם בשכונת Northline ביוסטון, עליה היא מתכננת לבנות מתחם של 67 וילות צמודות קרקע, בנות שתי קומות. החברה, שהתקשרה כבר עם בנק אמריקאי שילווה את הליך הבנייה, בחרה באזור שנחשב למבוקש מאוד למגורים, ומעריכה שמשך בניית הפרויקט תארך כ-3 שנים. בכוונת החברה למכור חלק מהבתים כבר בשלב הראשוני ב-Pre sale, ואת השאר למכור במהלך הבנייה ולאחר סיומה.

 

מדובר בפרויקט יזמי נוסף של החברה בארה"ב, זאת לאחר שלפני כחודשיים רכשה 7 קרקעות בשכונת יוקרה בקליבלנד, עליהן היא בונה 7 קוטג’ים דו משפחתיים.

 

בתוך כך, R&M חתמה השבוע על אופציה לרכישת פרויקט מולטי פמלי (בניין מגורים) בן 64 יחידות דיור בשכונת Hanover Park בשיקגו, ובכוונתה לקנות אותו בשותפות עם משקיעי נדל"ן ישראלים. התוכנית היא לשפץ ולהשביח את הבניין, שמושכר כיום במלואו לדיירים אמריקאים, ובשל כך צפוי להניב הכנסה שוטפת למשקיעים וכן רווח הון משמעותי בפרק זמן של שלוש עד חמש שנים. החברה התקשרה כבר עם בנק אמריקאי, שילווה את הליך ההשבחה.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה