אמות השקעות תשכיר לשופרסל מרכז לוגיסטי בשטח של 34 אלף מ”ר במודיעין לטווח ארוך

שופרסל מתעתדת להקים במרכז הלוגיסטי מערכות אוטומציה משוכללות וחדישות אשר יהפכו אותו למרכז אוטומטי ראשי לפעילות ה-on line של שופרסל

מערכת ספונסר 06/06/2018 09:06

א+א- 1

 אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ ממשיכה להעמיק את פעילותה בתחום המרכזים הלוגיסטיים. החברה התקשרה היום בהסכם עם שופרסל במסגרתו רוכשת שופרסל מאמות 25% מזכויות החכירה של אמות במקרקעין בשטח של 34 דונם באזור התעשייה במודיעין. על השטח המדובר תבנינה החברות במשותף, אמות (75%) ושופרסל (25%), מרכז לוגיסטי בשטח מבונה של כ-34,000 מ"ר ומשרדים בהיקף של כ-6,000 מ"ר.

 

המרכז הלוגיסטי יושכר לשופרסל לתקופה של 15 שנים עם אופציה להארכת התקופה. שופרסל מתעתדת להקים במרכז הלוגיסטי מערכות אוטומציה משוכללות וחדישות אשר יהפכו אותו למרכז אוטומטי ראשי לפעילות ה-on line של שופרסל.

 

היקף ההשקעה הצפוי לשותפות בבניית הפרויקט נאמד בכ-330 מיליון ש"ח כאשר חלק אמות בהשקעה נאמד בכ-250 מיליון ש"ח וההכנסה הצפויה לאמות מחלקה בפרויקט מוערכת על ידה בכ-20 מיליון ש"ח לשנה. המועד המשוער לסיום הבנייה ומסירת המרכז הלוגיסטי לידי שופרסל הינו במחצית שנת 2020.

 

הפרויקט החדש מוקם בצמוד למרכז הלוגיסטי אשר רכשה אמות לאחרונה באזור התעשייה במודיעין בשטח של כ-36 אלפי מ"ר, אשר מרבית שטחיו מושכרים גם הם לשופרסל בשכירות לטווח ארוך. עם גמר בניית הפרויקט החדש, יהיו בבעלותה של אמות מרכזים לוגיסטיים במודיעין בשטח כולל העולה על 100 אלף מ"ר.

 

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות השקעות: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם שופרסל, מהחברות האיתנות והמובילות במשק הישראלי. פעילותנו המשותפת תניב מרלו"ג יוצא דופן, אשר יעמוד בחוד החנית הטכנולוגית של המרכזים הלוגיסטיים ".

 

עוד הוסיף מוסלר כי: "עסקה זו מהווה נדבך משמעותי ביישום האסטרטגיה של אמות להרחבת פעילותה בתחום מרכזי הלוגיסטיקה. זאת, לאור העלייה שחלה בנחיצותם של מרכזים אלה והביקוש הגובר להם, בעקבות השינויים החלים בעולם הקמעונאות".

 

את אמות השקעות ייצגו בעסקה עוה"ד שי עדולם וורד צרורג’רסי ממשרד עורכי הדין פישר בכר חן ושות’. את שופרסל ייצגו עוה"ד ורד גיטרמן וענבל פרצ’יק ממשרד גולדפרב זליגמן.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אני אוהב את שופרסל|21|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    RONEN. L 06/06/2018 09:19