לוינשטין הנדסה קיבלו דירוג ”+A” ממעלות לגיוס של עד 135 מ’ ש”ח

התמורה מההנפקה, שתתבצע באמצעות הנפקת סדרת אג"ח חדשה, תשמש בעיקר למחזור חוב פיננסי קיים

מערכת ספונסר 17/05/2018 11:12

א+א-

חברת דירוג האשראי S&P מעלות מודיעה על מתן דירוג ‘+ilA‘ לאיגרות חוב בהיקף של עד 135 מיליון שקלים ערך נקוב, שיונפקו על ידי חברת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות (דירוג מנפיק Stable/ilA), באמצעות הנפקת סדרת אג"ח חדשה, סדרה ד’.

 

דירוג הסדרה, שאינה מובטחת, גבוה ברמת דירוג ("נוץ’") אחת מדירוג המנפיק בהתאם למתודולוגיה של מעלות להערכת שיקום חוב. תמורת ההנפקה תשמש בעיקר למחזור חוב פיננסי קיים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה