חדשות כלכלה

סינריון בשותפות עסקית עם Ibereffect למכירת פתרונות תוכנה בענף המלונאות באירופה

ההסכם, להערכתה של החברה, צפוי להניב עסקאות בהיקף של מיליוני אירו במהלך שלוש השנים הקרובות

מערכת ספונסר 28/02/2018 14:04

א+א-

סינריון מערכות, ממשיכה להעמיק את פעילותה באירופה, בדגש על ענף המלונאות. החברה, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, חתמה על שותפות עסקית עם Ibereffect, ענקית הייעוץ וה- IT הספרדית, המספקת שירותים ופתרונות למאות מלונות ברחבי אירופה: גרמניה, הולנד, בריטניה, אירלנד, איטליה, סקנדינביה, ספרד ופורטוגל. ההסכם, להערכת סינריון, צפוי להניב עסקאות בהיקף של מיליוני אירו במהלך שלוש השנים הקרובות.

 

במסגרת הפתרונות הטכנולוגיים השונים ש- Ibereffect מטמיעה אצל לקוחותיה בענף המלונאות, היא תציע מעתה את Synerion Hospitality Suite, חבילת הפתרונות הייעודית של סינריון לענף המלונאות והאירוח, המאפשרת ניהול נוכחות והיעדרות עובדים, תקינה, סידור עבודה בהתאם לתפוסה ועונתיות, ניהול תיק עובד ועוד, כאשר לעובדים יש גישה למידע גם באמצעות המובייל.

 

מערכות סינריון לענף המלונאות והאירוח, מותאמות לדיני העבודה, הסכמים קיבוציים בענף המלונאות וחוזים אישיים. הפתרונות של סינריון מסייעים למגזר עתיר עבודה זה, להתמודד עם אתגרים מורכבים ובמרכזם שליטה על עלויות העבודה מבלי לפגוע בטיב השירות לו מצפים האורחים.

 

"הפתרונות של סינריון מותקנים במאות בתי מלון בארץ ובעולם, בהם רשתות בינלאומיות מובילות", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות. "חבילת הפתרונות שלנו הייעודית לענף המלונאות פותחה על בסיס הניסיון וההיכרות המעמיקה שצברנו לאורך שנים אצל לקוחות בשוק זה. Ibereffect בחרה בפתרונות שלנו, בזכות המענה המקיף שהם נותנים והיכולת ליישם את המערכת במהירות הן בתי מלון קטנים או בינוניים והן ברשתות גדולות ובינלאומיות, בעלות צרכים מורכבים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה