אביליטי מודיעה על מינויו של יאיר כהן לדירקטור בחברה

כהן הוא יועץ בנושא הסייבר והמודיעין ובעל ניסיון צבאי של כ- 32 שנים בצה"ל. בין היתר הקים את חטיבת הסייבר באלביט מערכות, והיה הראשון שניהל אותה

מערכת ספונסר 25/07/2017 15:28

א+א-

מועצת המנהלים של אביליטי, מודיעה על מינויו של דירקטור בלתי תלוי חדש בחברה, יאיר כהן. כהן הוא יועץ בנושא הסייבר והמודיעין ובעל ניסיון צבאי של כ- 32 שנים בצה"ל. בתפקידו האחרון בצה"ל, כיהן כהן כראש יחידת המודיעין 8200. לאחר פרישתו מהצבא ב- 2005, החזיק כהן במספר תפקידים בחברות טכנולוגיה ישראליות בנוסף לכהונותיו כדירקטור במספר חברות שונות.

 

החל משנת 2005 ועד 2009 כיהן כהן כסגן נשיא בחברת אלרון תעשייה אלקטרונית בע"מ הנסחרת בנאסד"ק, חברת אחזקות ישראלית מובילה העוסקת בבניית חברות טכנולוגיה בתחומים מגוונים. החל משנת 2006 ועד 2009 כיהן כיו"ר אי סי טל בע"מ, חברה שנסחרה בנאסד"ק המספקת פתרונות ניהול הכנסה אינטגרטיביים. החל משנת 2009 ועד 2015 הקים את חטיבת הסייבר באלביט מערכות, חברת הביטחון הלא ממשלתית הגדולה ביותר בישראל, והיה הראשון לנהל אותה. משנת 2015 ועד 2016 כיהן כהן כמנכ"ל חטיבת ההשקעות של פריטק השקעות וטכנולוגיה שבה הוא ניהל השקעות בחברות טכנולוגיה וכיום עדיין מכהן כדירקטור במספר חברות בפורטפוליו של הקבוצה.

 

כמו כן, מכהן כהן כדירקטור באלקטרה מוצרי צריכה (1970) ובקופות גמל אינפיניטי בע"מ. לכהן תואר ראשון בהיסטוריה יהודית ובשפה וספרות ערבית מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בניהול משאבים לאומיים מ- ICAF שבאוניברסיטה לביטחון לאומי בוושינגטון, וכיום הוא מרצה בקורס סייבר לתואר שני באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בר אילן.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה