שיווק ופרסום

ד”ר מיכל פרמינגר מונתה לדירקטורית בקומפיוג’ן

ד"ר פרמינגר מכהנת כמנהלת בכירה בחברת מסחור הטכנולוגיה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד

מערכת ספונסר 25/05/2017 16:36

א+א-

חברת קומפיוג’ן הודיעה היום כי מועצת המנהלים של החברה מינתה את דר’ מיכל פרמינגר, מנהלת בכירה בחברת מסחור הטכנולוגיה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד, כדירקטורית בקומפיוג’ן.

 

דר’ פרמינגר מביאה לקומפיוג’ן ניסיון ניהולי ועסקי רחב תוך התמקדות בתעשיות הביוטכלוגיה והפארמה הבינלאומיות. במסגרת עבודתה בחברת מסחור הטכנולוגיה של אוניברסיטת הרווארד, היא הובילה מספר רב של עסקאות של מתן רישיונות ושל שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות פארמה וביוטכנולוגיה, וסייעה בהקמתן של מספר רב של חברות הזנק בתחום הביוטק.

 

לפני הצטרפותה להרווארד בשנת 2005, דר’ פרמינגר כיהנה במספר תפקידי פיתוח עסקי ומו"פ בכירים בחברות טכנולוגיה וביוטכנולוגיה, ביניהן קומפיוג’ן. בקומפיוג’ן השתייכה לצוות ההנהלה שהוביל את החברה להנפקה המוצלחת של החברה בנאסד"ק באוגוסט 2000. דר’ פרמינגר מכהנת כדירקטורית ב - BioArray Genetics וב - Israel Brain Technologies, וחברה בוועדה המדעית המייעצת של חממת FutuRx ו - Prize4Life.

 

דר’ פרמינגר ציינה, "אני מאוד שמחה להצטרף לקומפיוג’ן בשלב הנוכחי של חיי החברה. אני שמחה על הזדמנות לעזור לקומפיוג’ן לקדם את צנרת התרופות הייחודית שלה, שמקורה מגילוי חישובי של מטרות תרופתיות, והפיכתם למוצרים עבור חולים אשר אינם מגיבים לטיפולים הקיימים היום בשוק."

 

דר’ ענת כהן-דייג, מנכ"לית ונשיאת קומפיוג’ן, אמרה, "אנו שמחים לצרף את דר’ פרמינגר כדירקטורית בחברה. נסיונה העסקי הרב בתעשיית הביופארמה הבינלאומית יסייע בידנו להמשיך ולהתמקד בהזדמנויות התרפויטיות והעסקיות השונות הנובעות מצנרת התרופות ומיכולות הגילוי הייחודיים שלנו".

 

דר’ פרמינגר השלימה את לימודי הדוקטורט שלה במכון וייצמן למדע, ובעלת תואר שני במנהל עסקים מ -INSEAD,פונטנבלו בצרפת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה