חדשות נדל”ן

קבוצת לוינשטין רוכשת מתחם עסקים נוסף בבאר שבע ב-46 מיליון שקל

סכום הרכישה משקף NOI שנתי של כ-3.25 מיליון ש"ח ושיעור תשואה שנתי של כ-7.1%. הנכס בסמוך לתחנת הרכבת של אוני’ בן גוריון מאוכלס בתפוסה של 100%

מערכת ספונסר 17/05/2017 10:40

א+א-

כחצי שנה לאחר שרכשה את מתחם העסקים והמשרדים "לב הסיטי" בבאר שבע בכ-62 מיליון שקל, הודיעה הבוקר קבוצת משולם לוינשטין באמצעות חברת הבת, לוינשטין נכסים, על רכישה של מתחם עסקים נוסף בעיר בסכום של כ-46 מיליון שקל.

 

מדובר על מתחם תעסוקה הממוקם ברחוב הנחתום 5, בסמוך לתחנת הרכבת של אונ’ בן גוריון. המתחם בן 2 קומות בשטח כולל של כ-12 אלף מ"ר, וחניון על גג המשמש לכ-220 חניות ובנוי על מגרש בשטח של כ-10 דונם. הנכס מאוכלס בתפוסה של 100% ובין דיירי המתחם ניתן למנות את בזק אונליין, YES, פלאפון וקופת חולים כללית.

 

סכום הרכישה משקף NOI שנתי (הכנסות תפעוליות נטו) של כ- 3.25 מיליון ₪ ושיעור תשואה שנתי של כ-7.1%. את העסקה מטעם לוינשטין נכסים, הובילו סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה, אלון מרמלשטיין ועו"ד ורד לזר ארביב, היועצת המשפטית של הקבוצה וחן לוטן גור מנהלת נכסים מניבים בקבוצה.

 

אלון מרמלשטיין, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת משולם לוינשטין ומי שהוביל את העסקה ציין: "קבוצת משולם לוינשטין ממשיכה להאמין בשוק העסקים המתעורר בב"ש. המתחם ממוקם במרכזו של משולש העסקים הצומח של ב"ש, המשלב את תחנת הרכבת של אונ’ בן גוריון, פארק ההיי טק וקריית התקשוב העתידית של צה"ל"

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה