חדשות שוק ההון

חמת נכנסת לשוק בארה”ב: תרכוש חברה ב-2.8 מיליון דולר

הקבוצה התקשרה בהסכם לרכישת חברת האוזר, הפועלת בעיקר בתחום הכיורים בארה"ב. כמו כן יעמיד המוכר לחמת אופציה לרכישת משרדים ומחסן בכ-4 מיליון דולר

מערכת ספונסר 07/05/2017 09:24

א+א-

קבוצת חמת נכנסת לפעילות בשוק בצפון אמריקה. החברה מדווחת היום, כי היא חתמה על הסכם לרכישת החברה האמריקנית האוזר (Houzer), שהינה בעלת הזכויות והקניין הרוחני במותג Houzer ופועלת בארה"ב בתחום הייבוא, השיווק וההפצה של מוצרים סניטריים לעיצוב הבית, בעיקר כיורים למטבחים ולאמבטיות בארה"ב. היקף הרכישה מסתכם בכ-10.5 מיליון שקל (כ-2.8 מיליון דולר).

 

בנוסף, במועד ההשלמה יעניק המוכר לקבוצת חמת אופציה לתקופה של 90 יום לרכוש את המקרקעין בשטח של כ- 45 דונם ומבנים (משרדים ומחסן) בשטח בנוי של כ- 4,000 מ"ר, אשר מהם מנהלת האוזר את פעילותה ואשר ממוקמים בעיר המילטון שבניו ג’רזי וזאת תמורת כ-14 מיליון שקל (כ-4 מיליון דולר).

 

החברה מדווחת כי בכוונתה לחדור לשווקים חדשים בצפון אמריקה באמצעות קשרי הלקוחות, מערך השיווק וההפצה והמותג Houzer.

 

רועי רגרמן, מנכ"ל קבוצת חמת: "אנו פועלים להרחבת פעילותה של קבוצת חמת לשווקים גיאוגרפים חדשים. אנו רואים כיום בשוק בצפון אמריקה פוטנציאל צמיחה משמעותי לשנים הבאות עבור סל המוצרים החדשני והיוקרתי של הקבוצה אשר הינו ברמות האיכות הגבוהות ביותר. אנו סבורים, כי רכישת חברת האוזר, המייבאת, משווקת ומפיצה מגוון רחב של כיורים למטבח ולאמבט תחת המותג המוכר Houzer, לשורה ארוכה של לקוחות, תסייע לקבוצה להשגת יעדיה".

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה