”האיחוד עם ת”א יעצור את ההתחדשות העירונית בבת ים”

יזמים ומומחים על התכנית לאיחוד בת ים עם תל אביב: "מוטב לבטל גזירה זו עוד לפני שיצאה לאוויר העולם; האיחוד ימתג את בת ים עוד יותר נמוך ויהפכה ל’גרורה’ של ת"א"

מערכת ספונסר 07/12/2016 10:57

א+א-

"הקרב על בת-ים": בתגובה להודעות בימים האחרונים, בעד ונגד איחוד בת-ים עם תל-אביב, אומר היום אדריכל ברק צפור, מבעלי "גרשון צפור ברק צפור" המקדם התחדשות עירונית בבת-ים: "ההודעות הסותרות לתקשורת בעד ונגד איחוד תל אביב עם בת ים מעידות על היעדר אסטרטגיה ברורה של מקבלי ההחלטות. האם מגמת הפיתוח הנוכחית של בת ים, כולל בנייה לגובה ובד בבד אזורי תעסוקה משמעותיים, תימשך בשיא הקצב אם העיר תאוחד עם תל אביב? האם האיחוד לא יפגע, חלילה, במגמה חיובית זו? על כך, לטעמי, יקום או ייפול האיחוד".

 

היזם חיים מאירוביץ’, בעלי "מאירוביץ’-גלנור" ומומחה להתחדשות עירונית: "מדיניות עיריית תל אביב מנוגדת בתכלית הניגוד לתהליכים החיוביים הקורים היום בבת-ים בתחום ההתחדשות העירונית ולכן האיחוד רק יעצור אותם ומוטב לבטל גזירה זו עוד לפני שיצאה בכלל לאוויר העולם".

 

שיר הספרי, מומחית למיתוג ערים: "בת ים, אין זה סוד, סבלה כל השנים ממיתוג נמוך, בוודאי ביחס לתל אביב. באופן פרדוקסאלי אינני סבורה שהאיחוד ימתג אותה גבוה יותר. נהפוך הוא. הוא יהפוך אותה ל’גרורה’ של תל אביב ויעצור את התהליכים החיוביים הקורים בה היום וצריך רק לחזק את המותג".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה