אמות רוכשת פרויקט ברמת החייל ב-250 מיליון שקל

נחתם הסכם לרכישת הזכויות על פרויקט משרדים ומסחר המצוי בשלבי בנייה סופיים. היקף ההשקעה מוערך ב-270-280 מיליון שקל, ה-NOI הצפוי בתפוסה מלאה - 19-21 מש"ח בשנה

מערכת ספונסר 28/11/2016 09:41

א+א-

 אמות השקעות מדווחת לבורסה כי חתמה באמצעות חברה בת בבעלות מלאה, על הסכם עם צד ג’ לרכישת מלוא זכויות החכירה המהוונות של המוכר (מרשות מקרקעי ישראל) במקרקעין ברחוב הברזל 30 ברמת החייל, תל- אביב, עליהם נבנה פרויקט למשרדים ולמסחר.

 

הפרויקט הינו בניין בוטיק למשרדים ומסחר, אשר תוכנן ע"י האדריכל פרופ’ משה צור בסטנדרטים אדריכליים גבוהים ביותר ונבנה ברמת מפרט וגימור גבוהים במיוחד המיישמים את התקנים החדשניים והעדכניים ביותר לרבות התקן הישראלי לבניה ירוקה.

 

הפרויקט כולל כ-13,400 מ"ר שטחי השכרה עיליים, הכוללים קומת קרקע מסחרית ומעליה 7 קומות משרדים וכן חניון תת קרקעי בן 3 מפלסים ובו 312 מקומות חניה. נכון למועד חתימת ההסכם הושכרו כבר למעלה מ- 60% משטחי הפרויקט לתקופות של 5 שנים ומעלה. הפרויקט מצוי בשלבי בנייה סופיים כאשר מועד השלמת הבניה ומסירת החזקה מתוכננים להתקיים במהלך הרבעון הראשון של שנת 2017.

 

תמורת רכישת הזכויות במקרקעין ובפרויקט תשלם החברה למוכר סך של כ- 250 מיליון שקל (בתוספת מע"מ), מתוכם שולם סך של כ- 100 מיליון שקל במועד החתימה והיתרה תשולם במועד מסירת החזקה. היקף ההשקעה של אמות בפרויקט, לרבות השתתפות בעלות עבודות הגמר לשוכרים, מוערך על ידה בסך של כ- 280-270 מיליון שקל. הכנסות החברה מהפרויקט יחלו במהלך שנת 2017. להערכת החברה, ה- NOI הצפוי להתקבל מהפרויקט בתפוסה מלאה הינו כ- 21-19 מיליון שקל לשנה. הרכישה תבוצע ממקורותיה העצמיים של החברה.

 

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות מסר: "אנו שמחים על רכישת בניין בוטיק במרכזו של אזור הביקוש בת"א. הבניין תוכנן ונבנה בסטנדרט גימור גבוה מאד בעיצוב יוקרתי ונהנה מחניון גדול. הפרויקט בדומה למגדל אטריום תוכנן ע"י אחד מהאדריכלים המובילים והמוערכים בישראל, פרופ’ משה צור וגם בו ניתן דגש לבנייה מתקדמת וירוקה. מתחם רמת החייל הוא חדשני ומתפתח ונהנה מביקוש גבוה מצד חברות היי טק ואחרות.

 

"הבניין הנרכש נמצא בסמיכות לנכסים אחרים שבבעלותנו המצויים ברחוב הברזל רמת החייל אשר מושכרים במלואם והרכישה הנוכחית מהווה חיזוק לפורטפוליו הנכסים שלנו באזור אטרקטיבי זה. בשנים האחרונות היצע הנכסים המניבים האיכותיים היה מצומצם מאוד ואני שמח מאד כי הצלחנו לאתר ולרכוש נכס מניב אשר עונה לקריטריונים שהצבנו לעצמנו, מבחינת מיקום, סטנדרט בניה, עיצוב וגימור ואיכות השוכרים הקיימים. אני מקווה כי נצליח לאתר ולרכוש נכסים מניבים דומים בעתיד ולעבות את פורטפוליו הנכסים שלנו הן באמצעות רכישות והן באמצעות ייזום והשבחה של נכסים קיימים."

 

הרכישה תבוצע ממקורותיה העצמיים של החברה. עורכי דין אשר ייצגו את אמות בעסקה הם שי עדולם וצחי האופטמן ממשרד עורכי דין פישר בכר חן וול אוריין.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה