אשטרום נכסים תרכוש 50% מהזכויות במתחם מוסך דן בבני ברק, תמורת כ-100 מיליון ש”ח

החברות חתמו על הסכם שותפות להקמת פרויקט משרדים ומסחר בהיקף של כ-100 אלף מ"ר

מערכת ספונסר 29/03/2016 12:12

א+א-

חברת אשטרום נכסים דיווחה היום כי חתמה על הסכם הרכישה מול ’דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ’. על פי ההסכם, המוערך בכ-100 מיליון שקל, תרכוש אשטרום- נכסים 50% ממתחם מוסך דן בבני ברק. לאחר הרכישה יקימו אשטרום נכסים וחברת דן שותפות, במסגרתה ימומשו הזכויות בקרקע.

 

במתחם, הממוקם בצומת הרחובות בן- גוריון וששת הימים, קיימות זכויות בנייה למשרדים ומסחר בהיקף של כ-100,000 מ"ר. החברות מתכננות להקים, בשלב הראשון, מגדל המשתרע על שטח של כ-40,000 מ"ר שלאחריו יוקם מגדל דומה נוסף. במגדל יהיו שטחי מסחר, משרדים וחניונים עיליים ותת קרקעיים, אשר ישרתו את באי המגדל וכן את המגדלים העתידיים שייבנו במתחם.

 

בהמשך, כך על פי התכנון, יגישו החברות, במסגרת השותפות, בקשה לתוספת זכויות על מנת להקים מגדל שלישי.

 

אופיר קרני, סמנכ"ל הכספים של "דן" : "חתימת העסקה מהווה נדבך נוסף בחיזוק היציבות הפיננסית של החברה ולהרחבת מגוון מקורות הפעילות וההכנסה של החברה".

 

את הצדדים ייצגו בעסקה משרד עו"ד מ.פירון מצד "אשטרום נכסים" ומשרד עו"ד גורניצקי מצד "דן".

 

מוטי סלע, מנכ"ל אשטרום נכסים: "לאור הצלחתנו במגדל VTOWER והיכרותנו את אזור העסקים של בני ברק (ה-BBC), אנו מאמינים כי קיים באזור פוטנציאל רב ואין לי ספק שהפרויקט במתחם המוסך, ושיתוף הפעולה שלנו עם חברת דן, יזכו להצלחה דומה לזו שהיתה לנו עד היום".

 

שמואל רפאלי, יו"ר "דן", ועופר זילביגר מנכ"ל "דן" : "העסקה היא חלק ממימוש האסטרטגיה לפיתוח נכסי הנדל"ן של החברה במטרה להמשיך ולצמוח ולהשביח את ערך החברה עבור בעלי מניותיה"

  1. מניות בכתבה
  2. אשטרום נכסים

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה