שיווק ופרסום category name

ביטוח ישיר תספק מענה לסוגיית הכיסוי הביטוחי של שירות שיתוף הנסיעות של Waze

רכבים המשתתפים בתכנית, המבוטחים על-ידי החברה בביטוח חובה, ימשיכו לשלם פרמיה רגילה ואף יזכו להערה מיוחדת על גבי פוליסת ביטוח הרכב המעידה כי הפוליסה בתוקף

מערכת ספונסר 21/02/2016 11:42

א+א-

פריצת דרך משמעותית עבור Waze לקראת השקת Waze carpool, שירות הנסיעה השיתופית: נהגים המבוטחים בביטוח רכב של ביטוח ישיר יוכלו לאסוף משתמשים באפליקציית שיתוף הנסיעות של Waze, תחת ביטוח החובה של החברה. החברה קיבלה לאחרונה אישור של הפיקוח על הביטוח בנושא זה.

 

שירות הנסיעה השיתופית של Waze מחבר בין נוסעים המשתמשים באפליקציי תWaze Rider לבין נהגים המשתמשים ב-Waze למטרת נסיעה שיתופית במסלול המהיר ביותר, כאשר כתובת היעד קרובה גיאוגרפית. התכנית מגבילה את כמות ההסעות לנהג לשתיים ביום, בתשלום מוגבל ומפוקח. השירות מאפשר לנהגים ולנוסעים להפחית בעלויות הנסיעה היומיות לעבודה או לבית ולהפיק את המיטב מנסיעות המתקיימות בכל מקרה.

 

במקביל לדיווחים על השירות החדש, התעוררו שאלות באשר לסוגיית ביטוח הרכב והנוסעים, בשירות כאמור בו הצדדים חולקים את הוצאות הנסיעה, דבר אשר היווה עד כה חריג בביטוח חובה סטנדרטי.

 

ביטוח ישיר היא הראשונה להציג מענה לנושא. רכבים המשתתפים בתכנית, המבוטחים על-ידי ביטוח ישיר בביטוח חובה, ימשיכו לשלם פרמיה רגילה ואף יזכו להערה מיוחדת על גבי פוליסת ביטוח הרכב המעידה כי הפוליסה בתוקף, גם למשתתפים בשירות שיתוף נסיעות.

 

שיתוף הפעולה הראשוני בין Waze וביטוח ישיר מהווה צעד משמעותי לקידום תחום הנסיעות השיתופיות בישראל, נושא הצובר תאוצה בכל העולם. כעת, לאחר שניתן מענה מלא לסוגיה הביטוחית, יוכלו משתמשים ברחבי הארץ לחלוק נסיעות, להפחית את מספר המכוניות בכבישים ובכך את עומסי התנועה וזהום האוויר.

 

לדברי רענן סעד, משנה למנכ"ל ביטוח ישיר, "ביטוח ישיר מובילה בשנים האחרונות מהפכה דיגיטאלית ושירותית בכל תחומי פעילותה, ואנו שמחים לשתף פעולה עם Waze, חלוצת תחום הנסיעות השיתופיות, במהלך אשר ישפיע לחיוב על חייהם של רבים. אנו בטוחים כי המהלך יעודד חברות ביטוח נוספות לקחת חלק ביוזמה, לטובת הנהגים, הנוסעים והסביבה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה