אפריקה מגורים הודיעה על מינויו של אסף סימון למנכ”ל אפריקה 38

סימון, שיחליף בתפקיד את נועם בנימיני, מילא שורת תפקידים ניהוליים בחברה: בתפקידו האחרון כיהן כמנהל הכספים, וקודם לכן שימש כמנהל בקרה וכלכלן באגף פיתוח עסקי

מערכת ספונסר 01/02/2016 12:12

א+א- 2

 אפריקה ישראל מגורים הודיעה היום (שני) על מינויו של אסף סימון לתפקיד מנכ"ל אפריקה 38. סימון, שיחליף בתפקיד את נועם בנימיני, מילא שורה של תפקידים ניהוליים בחברה, ובתפקידו האחרון כיהן כמנהל הכספים. קודם לכן, שימש בין היתר כמנהל בקרה וכלכלן באגף פיתוח עסקי.

 

טרם הצטרפותו לאפריקה ישראל מגורים, בין השנים 2003-2008 כיהן סימון ככלכלן בסקטור הנדל"ן והבניה של בנק מזרחי טפחות.

 

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "במהלך תפקידיו המגוונים באפריקה מגורים היה סימון שותף למהלכים עסקיים ולהתפתחותה של החברה בשנים האחרונות. אני סמוך ובטוח כי הידע המקצועי והניסיון שצבר יבואו לידי ביטוי בתפקידו כמנכ"ל אפריקה 38, ויהוו תרומה משמעותית עבור המשך ביסוסה של החברה כמובילה בתחום ההתחדשות העירונית".

 

הוד הודה לנועם בנימיני על תרומתו הרבה לחברה מראשיתה ואיחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית.

 

אסף סימון (נשוי + 3), בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון, המכללה למנהל בראשון לציון, תואר שני במשפטים, אוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים למנהלים, האוניברסיטה העברית בירושלים.

 1. מניות בכתבה
 2. אפריקה מגורים

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  למי שלא מכיר מדובר על חברה מצויינת

  שנהנית מהגב של האמא הגדולה "אפריקה ישראל/ נכסים". כיום הם בהחלט כלי רציני באשר לתמ"א 38 במרכז.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רונן 05/02/2016 01:41

 2. 2
  בהצלחה רבה לנועם בנימיני- מנכ״ל משכמו ומעלה!

  איחולי הצלחה רבים לנועם, אגם מקצועי וערכי אשר ידע להוביל ולקדם את אפריקה 38 בכל רמח אבריו! מאחלים לו הצלחה בתפקידו החדש - בעלי הדירה שחתמו איתו הסכם תמא 38/2 הריסה ובנייה מחדש.

  אהרון מרמת גן 01/02/2016 11:38