אפוסנס חתמה על הסכם עם פייזר להערכה טכנולוגית של מולקולת ה-ML-10

במקרה שתכנית המחקר תוכתר בהצלחה על ידי פייזר, הצדדים עשויים לנהל משא ומתן על המשך ההתקשרות ביניהם בקשר להמשך שימוש ומתן רישיון במוצר ההדמיה לצרכי המשך מו"פ

מערכת ספונסר 20/09/2015 14:10

א+א-

חברת אפוסנס הודיעה היום (א’) כי חתמה עם חברת פייזר העולמית על הסכם הערכה טכנולוגית בקשר למולקולת ה- ML-10 שפיתחה החברה כחלק מפעילותה בתחום האבחון וההדמיה המולקולאריים. בעקבות הדיווח, החלה המסחר במניה הופסק, והוא יחודש בשעה 14:25.

 

ההסכם קובע את התנאים בהם הצדדים ישתפו פעולה לביצוע תכנית מחקר משותפת שתתבצע על ידי פייזר, שמטרתה הערכה טכנולוגית (בחינת היתכנות) של מוצר ההדמיה, מתוך מטרה עתידית, בכפוף להצלחת הבחינה, לעשות שימוש במוצר כחלק מייעול שיטות הבדיקה של בטיחות מוצרים בשלבי פיתוח פנימיים בפייזר.

 

בשלב הראשון, יכללו ניסויי ההיתכנות הדמיית תאים מתים ו/או תהליכי מוות תאיים במודל פרה-קליני של אשך טמיר. תקופת ההסכם תהיה לשנה ממועד חתימת ההסכם או עד גמר הערכת מוצר ההדמיה בידי פייזר, לפי המוקדם.

 

ההסכם אינו קובע תמורה למי מהצדדים בעד ניהול תכנית המחקר המשותפת, וכל צד יישא בהוצאותיו במסגרת התכנית, כאשר הוצאות החברה במסגרת תכנית המחקר הינן באספקת סמן ההדמיה וחומר המוצא לו, הוצאות אשר אינן מהותיות.

 

במקרה שתכנית המחקר תוכתר בהצלחה על ידי פייזר, הצדדים עשויים לנהל משא ומתן על המשך ההתקשרות ביניהם בקשר להמשך שימוש ומתן רישיון במוצר ההדמיה לצרכי המשך מחקר ופיתוח.

 

בהסכם נקבעו הוראות נוספות כמקובל בסוג זה של הסכמים, לרבות בקשר עם הזכויות בקניין הרוחני של כל אחד מהצדדים וחובות סודיות. ההתקשרות עם פייזר עולה בקנה אחד עם כוונות החברה לעשות שימוש במשאביה הקיימים ולהמשיך ולתמוך בפיתוח עסקי בקשר עם נכסי הקניין הרוחני שבידי החברה לצורך קידום פעילותה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה