חדשות שוק ההון

מעלות בדירוג AA יציב לוילאר: ”תמשיך להציג יציבות תפעולית”

בחברת הדירוג מעריכים כי פעילות הייזום למגורים של וילאר תישאר בהיקף קטן יחסית לכלל הפעילות, וכי הגידול בתיק הנכסים ובהשקעותיה של החברה ייעשו בהדרגתיות

מערכת ספונסר 16/06/2015 12:49

א+א- 1

בחברת הדירוג S&P מעלות קובעים היום דירוג מנפיק ואג"ח AA בתחזית יציבה לחברת וילאר אינטרנשיונל. בשיקולים העיקריים לדירוג, מציינים המדרגים בפרופיל העסקי: פיזור עסקי הנתמך בפעילות במספר תחומים נפרדים תוך התמקדות בתחום הנדל"ן המניב ותחום הארכיב; תיק נכסים מניבים איכותי המתאפיין בשיעורי תפוסה גבוהים וביעילות תפעולית לאורך זמן; מעמד מוביל בתחום הארכיב בישראל, ותיק נכסים מניבים קטן יחסית לקבוצת ההשוואה.

 

בפרופיל הפיננסי, מונים במעלות מדיניות פיננסית שמרנית מאד המאופיינת בשמירה על מינוף נמוך לאורך זמן: נזילות "הולמת" הנתמכת בגמישות פיננסית גבוהה ובנגישות טובה למקורות מימון; וכן תזרימי מוזמנים יציבים לאורך זמן.

 

"תחזית הדירוג היציבה משקפת את הערכתנו כי וילאר תמשיך להציג יציבות תפעולית בתחום השכרת מבנים ומתן
שירותי ארכיב, וכי פעילות הייזום למגורים תישאר בהיקף קטן יחסית לכלל הפעילות", הוסיפו במעלות. "בנוסף, התחזית משקפת את הערכתנו כי הגידול בתיק הנכסים והשקעותיה של החברה ייעשו בהדרגתיות, תוך שמירה על היחסים הפיננסיים התואמים את הדירוג.

 

"לדירוג הנוכחי, אנו מצפים שהחברה תשמור על יחסים מתואמים של יחס חוב לחוב והון עצמי שלא יעלה על %35 ועל יחס EBITDA להוצאות מימון של 4.0x ומעלה, תוך שמירה על נזילות ’הולמת’ והיקף ייזום שלא יעלה על 20% מהיקף המאזן", סיכמו במעלות.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    דובי לפני חודשיים אמר על כיל כשהיית

    2850 שהוא מחכה ל 2650 ...קראתי האמנתי ואני מאמין ביכולות שלו ...הנה היא הקשיבה לו |12|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    כפיר 16/06/2015 13:03