חדשות שוק ההון

טופ מערכות רוכשת את פעילות התוכנה של שתי חברות

החברות הנרכשות הן ’גור ישי’ ו’בנייה ואינטרנט’ הפועלות בתחום פתרונות מחשוב הנדסי, ניהול פרויקטים והבטחת בקרת איכות - לשתיהן מחזור הכנסות של מיליוני שקלים בשנה

מערכת ספונסר 16/06/2015 10:58

א+א-

חברת טופ רמדור מערכות תוכנה הודיעה היום על רכישת פעילות התוכנה של שתי חברות: ’גור ישי’ ו’בנייה ואינטרנט’, שתי חברות המובילות בתחום פתרונות מחשוב הנדסי, ניהול פרויקטים והבטחת בקרת איכות. לשתי החברות מחזור הכנסות של מספר מיליוני ₪ בשנה.

 

במסגרת הרכישה יצטרפו מומחי המחשוב וצוות ניהול האיכות מחברות גור ישי ובנייה ואינטרנט לפעילות ההנדסה והאיכות של טופ רמדור. מנכ"ל שתי החברות אלכס שגיא, יצטרף אף הוא לחברת טופ רמדור וינהל את פעילות "הנדסה ואיכות" בחברה.

 

טופ רמדור רכשה מהחברות מערכת כוללת לניהול הנדסי, המהווה השלמה טכנולוגית לפתרון הבטחת האיכות לסל הפתרונות שמציעה חברת טופ רמדור. המערכת בעלת ממשק גרפי ויזואלי, המתממשקת אף למובייל ומאפשרת הצגת מרחב הפרוייקט בחתכים שונים לצורך תמונת מצב עדכנית בכל עת, לווידוא איכות הפרויקט. המערכת הכוללת שתספק טופ רמדור מאפשרת ניהול כלל תהליכי הפרויקט החל בניהול תקציב, מכרזים, כתבי כמויות, מחירים, חוזים וחשבונות, לוחות זמנים, איכות, אחזקה, אי-התאמות, יומני עבודה, סיכומי ישיבות, אחזקה, וכל הדרוש להתנהלותו התקינה של פרויקט הנדסי בכל שלביו.

 

דרור שגב, מנכ"ל טופ רמדור, אמר: "מדובר ברכישה אסטרטגית המשלימה את הפעילויות הקיימות היום בטופ רמדור לכדי פתרון כולל ומגובש לתועלת לקוחות החברה. אנו מאמינים כי תחומי פתרונות התוכנה והמובייל שרכשנו, מהווים השלמה אידיאלית לפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו בתחום בקרת והבטחת האיכות בפרויקטים הנדסיים נרחבים ומרכיב חשוב והכרחי ללקוחות המחפשים מענה איכותי לצרכים עסקיים משתנים.

 

"חזינו מגמת צמיחה בישראל בדרישה לניהול בקרה והבטחת איכות אשר נגזרת מהתקנים ומדרישות ספציפיות של מזמינים כמו גם אחריות גוברת מהקבלנים לבצע את כל הפעילויות הנדרשות על מנת לעמוד ברמת האיכות הזו. גם לפני רכישת הפעילות הצענו פעילות דומה, מובילה בתחום ניהול פרויקטים הנדסיים. עם רכישת הפעילות של שתי החברות אנו למעשה משלימים את מעטפת הפתרון שאנו נותנים ללקוחות, על מנת לספק מענה גם בתחום ניהול האיכות. הרכישה של הפעילות תשלים את פעילותנו כיום ותאפשר לנו לתת פתרון רחב יותר".

 

אלכס שגיא, המנכ"ל של גור ישי ובנייה ואינטרנט: "היום יש הרבה יותר עניין והתמקדות בתחום האיכות בפרויקטים ההנדסיים. אנו מובילים תחום זה בעשור האחרון בפרויקטים גדולים ומשמעותיים במדינת ישראל. אני משוכנע שהחיבור עם חברה מובילה כטופ רמדור וסל הפתרונות שלה, נוכל לשפר משמעותית את תחום האיכות ובקרת הפרויקטים ההנדסיים בארץ".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה