מטריקס הקימה חברה חדשה להכשרת סטודנטים לעבודה

על רקע ביקוש הולך וגובר בעולם המחשוב לקלוט עובדי פיתוח צעירים אך מנוסים בטכנולוגיות מתקדמות, חברו מייסדי Pacific Software, אל מטריקס והקימו את R&D Infinity Labs

מערכת ספונסר 27/03/2014 12:12

א+א-

על רקע ביקוש הולך וגובר בעולם המחשוב לקלוט עובדי פיתוח צעירים אך מנוסים בטכנולוגיות מתקדמות, חברו חיים גירון וסטיבן הררי, מייסדי Pacific Software, אל מטריקס והקימו יחד את חברת R&D Infinity Labs.

 

R&D Infinity Labs היא חברת מחקר ופיתוח המציעה לבוגרי אוניברסיטאות מצטיינים מן החוגים למדעים מדוייקים ומדעי המחשב להשתלב, על חשבון החברה, במעבדת פיתוח של עד 27 שבועות במהלכה ישתלבו בעבודה בפרויקט יישומי. Infinity Labs עוסקת בעבודות מחקר ופיתוח בתחומים החמים ביותר בשוק ובמיוחד Internet of Things.

 

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף Infinity Labs: "ההכשרה שלנו ייחודית בנוף ההכשרות הטכנולוגיות המוכרות בארץ ובעולם ובנויה על מתודולוגיה מקורית שלנו: The C.R.E.A.T.E Learning Spiral המבוססת על Spiral Learning Theory ועל מתודולוגיות מתחום האימון. מהיום הראשון המשתתפים מפתחים פרוייקט יישומי עתיר טכנולוגיות מתקדמות ובד בבד, נהנים מליווי מומחים אישי, הכשרות שוטפות, לימוד עצמי ופרקטיקה בנושאים המתקדמים ביותר בעולם הפיתוח ובדיקות התוכנה, כל זאת תחת משטר לימודים ועבודה קפדני".

 

הררי מוסיף כי "מרכזי D&R פונים אלינו במטרה שנכשיר עבורם את דור העתיד של פיתוח התוכנה במסגרת קבוצות הכשרה ייעודיות עבורם. למעבדות ההכשרה מתקבלים בוגרי אוניברסיטה מצטיינים מן החוגים למדעים מדוייקים ומדעי המחשב אשר עוברים מיוני קבלה קפדניים על ידיLabs Infinity. עם סיום ההכשרה הבוגרים משתלבים בפרוייקטי פיתוח. בוגרי המסלול נדרשים בתמורה להתחייב להעסקה על ידי החברה, למשך שנתיים.

 

אסף גבעתי, COO מטריקס: "Infinity Labs הוקמה על מנת לענות על צורך חזק שעולה מן השטח לעובדים צעירים ומבריקים בעלי ניסיון מעשי. אנו מגייסים את המועמדים המצטיינים ביותר, בעלי ראייה מערכתית, חשיבה יצירתית ומקורית והבנה טכנולוגית עמוקה ומעניקים להם את ההכשרה המקיפה והפרקטית ביותר כך שהניסיון שהם רוכשים משתווה לניסיון של מספר שנים בתעשיית ההייטק. ערך המצויינות הוא נר לרגלינו והמצויינות של בוגרי המסלולים שלנו מתורגמת למצויינות המועברת ללקוחותינו."

  1. מניות בכתבה
  2. מטריקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה