שאול אלוביץ<br>קרדיט: פלאש 90
שאול אלוביץ קרדיט: פלאש 90

עשרות עובדי חברת "פלאפון" אשר התאגדו בהסתדרות לפני מספר חודשים חילקו הבוקר בתחנות הרכבת בתל אביב פלאייר ובו הם מתארים כי יו"ר קבוצת בזק, שאול אלוביץ’ אשר פלאפון בבעלותו, מתעלם מהם ומהזכות שלהם להתאגד.

 

בפלאייר שכותרתו "הלו, אלוביץ’?" מתארים העובדים "אנחנו העובדים של אלוביץ’ הטייקון, בני המעמד הבינוני, מתחננים שידבר אתנו, שיתייחס אלינו בכבוד, בגובה העיניים, שיאפשר לנו לקבל זכויות בסיסיות, להתאגד, לקבל הגנה". עוד מוסיפים העובדים בפלאייר: "אבל אלוביץ’ מתעלם מאתנו באופן שיטתי. לא סופר אותנו". בפלאייר מצרפים העובדים את מספר הטלפון בלשכתו של אלוביץ’ וקוראים לעוברים ושבים: "אם את/ה לקוח/ה של פלאפון, אנחנו זקוקים לעזרתך. תגידו לו מה אתם חושבים עלינו. עזרו לנו לשמור על הפרנסה שלנו!".

 

העובדים אשר חילקו את הפלאיירים מתארים כי העוברים ושבים בתחנות הרכבת הביעו פליאה שיו"ר בזק, שאול אלוביץ’ מתעלם מעובדיו וחלקם הודיעו כי בכוונתם להתקשר ללשכה ולדרוש לדאוג לפרנסת העובדים ולביטחונם התעסוקתי.

 

מועד פלאפון היום נמסר כי: "בעקבות התעלמותו של מנכ"ל חברת פלאפון, גיל שרון מוועד העובדים החליט הוועד לפנות ישירות לבעלים של קבוצת בזק, שאול אלוביץ’ שייקח אחריות ומנהיגות". הוועד אף מוסר: "בימים הקרובים אנו נחריף את מאבקנו. אנו לא נוותר עד אשר ההנהלה תיכנס למו"מ להסדרת תנאי העסקתנו וביטחוננו התעסקותי במסגרת הסכם עבדוה קיבוצי".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש