שאול אלוביץ קרדיט: פלאש 90

עובדי פלאפון לציבור: להתקשר למשרדו של אלוביץ’ במחאה על יחס ההנהלה לוועד

ועד פלאפון: "ההתנהלות הלא אחראית של הנהלת חברת פלאפון, מחייבת את אלוביץ’ לקחת מנהיגות"

מערכת ספונסר 25/11/2012 12:12

א+א- 3

עשרות עובדי חברת "פלאפון" אשר התאגדו בהסתדרות לפני מספר חודשים חילקו הבוקר בתחנות הרכבת בתל אביב פלאייר ובו הם מתארים כי יו"ר קבוצת בזק, שאול אלוביץ’ אשר פלאפון בבעלותו, מתעלם מהם ומהזכות שלהם להתאגד.

 

בפלאייר שכותרתו "הלו, אלוביץ’?" מתארים העובדים "אנחנו העובדים של אלוביץ’ הטייקון, בני המעמד הבינוני, מתחננים שידבר אתנו, שיתייחס אלינו בכבוד, בגובה העיניים, שיאפשר לנו לקבל זכויות בסיסיות, להתאגד, לקבל הגנה". עוד מוסיפים העובדים בפלאייר: "אבל אלוביץ’ מתעלם מאתנו באופן שיטתי. לא סופר אותנו". בפלאייר מצרפים העובדים את מספר הטלפון בלשכתו של אלוביץ’ וקוראים לעוברים ושבים: "אם את/ה לקוח/ה של פלאפון, אנחנו זקוקים לעזרתך. תגידו לו מה אתם חושבים עלינו. עזרו לנו לשמור על הפרנסה שלנו!".

 

העובדים אשר חילקו את הפלאיירים מתארים כי העוברים ושבים בתחנות הרכבת הביעו פליאה שיו"ר בזק, שאול אלוביץ’ מתעלם מעובדיו וחלקם הודיעו כי בכוונתם להתקשר ללשכה ולדרוש לדאוג לפרנסת העובדים ולביטחונם התעסוקתי.

 

מועד פלאפון היום נמסר כי: "בעקבות התעלמותו של מנכ"ל חברת פלאפון, גיל שרון מוועד העובדים החליט הוועד לפנות ישירות לבעלים של קבוצת בזק, שאול אלוביץ’ שייקח אחריות ומנהיגות". הוועד אף מוסר: "בימים הקרובים אנו נחריף את מאבקנו. אנו לא נוותר עד אשר ההנהלה תיכנס למו"מ להסדרת תנאי העסקתנו וביטחוננו התעסקותי במסגרת הסכם עבדוה קיבוצי".

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אלוביץאיתנו לובית

  אני הייתי מציע לאלוביץ לשבת עם החברה האלה

  איתן 25/11/2012 16:06

 2. 2
  אבל דובי אמר להישאר עם הגדולות |14|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  oevus 25/11/2012 13:57

 3. 3
  פשוט להתנייד מפלאפון חברה לא נחמדה

  יקרה ולא הוגנת
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yron 25/11/2012 13:47