רפי עמית, מנכל ויור קמטק<br>קרדיט: רענן טל
רפי עמית, מנכל ויור קמטק קרדיט: רענן טל

מנייתה של קמטק הדואלית (סימול: CAMT) משלימה מהלך עליות של 105% השנה, ברקע לדיווח של החברה היום (ג’) על הזמנה חדשה שקיבלה עבור מספר מערכות בדיקה ומדידה ליישומי מארזים מתקדמים מחברה מובילה בתחום ההרכבה ובדיקת שבבים במיקור חוץ (Outsourced Semiconductor Assembly and Test) בהיקף של כ-20 מיליון דולר.

קמטק היא יצרנית מובילה של ציוד בדיקה ומדידה וספקית של פתרונות תוכנה לשווקים מובילים בתעשיית השבבים, ביניהם שוק המארזים המתקדמים, Heterogenous Integration (AI), HBM Compound Semiconductors, MEMS ו-RF. החברה מספקת פתרונות יעודיים ונתונים קריטיים לשיפור התפוקה המאפשרים ללקוחות לשפר ולהוזיל את תהליכי הייצור שלהם.

מאחר וטכנולוגיית ה-AI זקוקה לכוחות מחשוב חזקים במיוחד אשר מתבססים על ארכיטקטורת HPC (מחשוב עתיר ביצועים) העושה שימוש מרכזי ברכיבי HBM ו-Chiplet, החברה נהנית מעליית הביקושים בהתאם. למעשה, יישומי HBM (רכיבי זיכרון רחבי פס) ו-chiplets (מארזי שבבים) מהווים כ-60% מעסקיה של קמטק.

רפי עמית, מנכ"ל קמטק מסר: "הזמנה משמעותית זו מ-OSAT מוביל משקפת את מעמדה של החברה כמובילה בתחום מערכות לבדיקה ומדידה למגוון יישומי מארזים מתקדמים. הזמנה זו, לצד המשך המומנטום העסקי ובכלל זה הזמנות שהתקבלו לאחרונה עבור שבבים מתקדמים מסוג Chiplet ורכיבי זיכרון מסוג HBM, תומכים בציפיות שלנו להמשך צמיחה במחצית השנייה של 2024".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש