קרדיט: סיפיה ויז'ן
קרדיט: סיפיה ויז'ן

חברת אוטו-טק סיפיה וויז’ן, המפתחת ומשווקת טכנולוגיות ומערכות מבוססות AI לניטור נהג ופנים הרכב דיווחה על זכייתה במכרז להתקנת מערכת ה-Driver Sense של החברה לניטור נהג עבור דגם רכב של יצרנית רכבי ספורט-יוקרה (OEM) אירופאית מהמובילות בעולם.

במסגרת הזכייה צפויה מערכת ה-Driver Sense של החברה להיות מותקנת על גבי שבב של Samsung, בדגם רכב שייוצר באירופה, ומיועד לשיווק ברחבי העולם. תחילת הייצור המסחרי של הדגם צפוי להיות במהלך שנת 2026.

הזכייה הינה עבור יצרנית רכב חדשה עבור החברה, כאשר לאחר הזכייה מסתכמים דגמי הרכב בהם זכתה החברה ב-67 עבור 11 יצרניות רכב (OEM) שונות באירופה, סין וארצות הברית.

יהודה הולצמן, מנכ"ל סיפיה מסר: ״לאחר שנה של גידול משמעותי ביותר בזכיות סיפיה , ישנה כמות הולכת וגדלה של רכבים על הכביש עם מערכת ניטור הנהג של החברה, החל מרכבים משפחתיים, בואכה רכבים מסחריים וכלה כעת גם ברכבי ספורט יוקרתיים. זכייה זו מחזקת את הנוכחות של סיפיה בשוק האירופאי, אותו אנו רואים כמנוע צמיחה נוסף לפעילות החברה. הזכיות הרבות עליהן דיווחנו בשנה האחרונה צפויות להניב פרי בתוצאות הכספיות של השנים הקרובות, עם תחילת הייצור המסחרי".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש