מוטי נגר, מנכ"ל באטמ<br>קרדיט: אביתר נגר
מוטי נגר, מנכ"ל באטמ קרדיט: אביתר נגר

באטמ, הנסחרת גם בלונדון, חברה טכנולוגית המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, הודיעה היום (ה’) כי חתמה על הסכם לשלוש שנים לאספקת פלטפורמת Edgility לווירטואליזציה מחשוב קצה והחומרה הנלווית, ל-Totalplay, חברת תקשורתTier-1 מובילה במקסיקו, המספקת שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפוניה על גבי אחת מרשתות הסיבים האופטיים הגדולות במקסיקו, אשר בבעלותה.

באטפ נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי של 375 מיליון שקל. מנייתה עולה בכ-9% במחזור של מעל 240 אלף שקל בבורסה בתל אביב.

Totalplay תפרוס את Edgility על מנת לבצע וירטואליזציה מלאה וניהול בקנה מידה רחב היקף של שירותי הקישוריות שלה ללקוחות עסקיים באזור. לאחר שלב היתכנות, נבחרה פלטפורמת BATM להחלפת פתרון הוירטואליזציה הקיים של Totalplay, בעיקר בשל הארכיטקטורה הפתוחה של Edgility המספקת ללקוחות גמישות מלאה המאפשרת שימוש בכל תוכנה או חומרה הקיימת בשוק.

באטמ מצפה כי הסכם זה יתרום לעמידתה בתחזית המכירות של Edgility עבור השנה הנוכחית. בהתייחס להיקף הפעילות הנוכחי של Totalplay ולצמיחה המתמשכת של שירותיה, קיים פוטנציאל הרחבה והארכה משמעותי במספר ובמשך רישיונות Edgility שהקבוצה תספק ל-Totalplay.

מוטי נגר, מנכ"ל באטם, אמר: "אנו שמחים על קבלת ההסכם החדש לספק את פלטפורמת ה-Edgility לחברת Totalplay, שהינה חברת תקשורת Tier-1 מובילה במקסיקו. פתרון הוירטואליזציה ומחשוב הקצה שלנו נבחר להחליף פתרון של ספק קודם של Totalplay הודות לארכיטקטורה הפתוחה של Edgility ולתמיכה במגוון רחב של ספקי חומרה ותוכנה, עובדה המהווה אשרור לאסטרטגיה שלנו וממחיש את האיכות המעולה של הפתרון שלנו. בזמן שתעשיית הטלקום חווה התחדשות משמעותית, אנו זוכים להתעניינות רבה למוצר .Edgility הסכם זה מהווה ראיה להתקדמות ולמימוש האסטרטגיה שלנו, והינו רק אחד מתוך מספר חוזים חדשים עבור Edgility שאנו מצפים לזכות בם בטווח הקרוב".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש