ד"ר אלעזר זוננשיין, מנכ"ל פלסאנמור<br>קרדיט: טל שחר
ד"ר אלעזר זוננשיין, מנכ"ל פלסאנמור קרדיט: טל שחר

חברת פלסאנמור, בניהולו של אלעזר זוננשיין, דיווחה היום (ד’) כי בכוונתה של שירותי בריאות כללית להתקשר עם החברה בהסכם לאספקת מכשירי אולטרסאונד ביתי להפעלה על ידי המטופלת בביתה, בהיותה ספק יחיד/חוץ לעניין ההתקשרות הנדרשת וזאת במסגרת מכרז להתקשרות עם ספק יחיד.

בהודעתה פירטה כללית את הדרישות והתנאים בהם על ספק לעמוד לצורך התקשרות עמה, ובכלל זאת על הספק להיות בעל יכולת לספק מכשירי אולטרסאונד ביתי הזהה ביכולותיו למתמר אולטרסאונד המצוי במרפאות/בבתי החולים; בעל אישור אמ"ר בתוקף לשנתיים לפחות; ביצוע מוכח של מחקר איכותי הכולל לפחות 100 מטופלות; בעל מערכת הפעלה המסוגלת לספק מידע קליני הכולל בדיקות אולטרסאונד, הצגת ביצועים, סטטיסטיקות ושירותים לסקטורים השונים כגון: רופאים, טכנאים ומנהלי הפרויקט. כמו-כן, המערכת נדרשת להיות מותאמת למערכות הפעלה Android ו-iOS וכן לעמוד בדרישות הגנת המידע של כללית.

בנוסף, להודעתה של כללית צורפה חוות דעת, לפיה, בין היתר, לחברה קיימת מערכת ניהול ודשבורד לרופאים, שכולם מהווים מערכת אינטגרטיבית אחודה. כן צוין, כי המערכת האמורה מאפשרת בזמן אמת ובאופן סנכרוני וא־סנכרוני כאחד בדיקות אולטרסאונד מרחוק וכי המכשיר הינו בעל אישור אמ"ר. בחוות הדעת האמורה צוין כי למיטב הידיעה של כללית לא קיימים ספקים נוספים אשר ברשותם ציוד ביתי ומערכת מסוג זה אשר אושרו לשימוש בכללית וכי בעת הזו, החברה היא הגורם היחיד המסוגל לבצע את נושא ההתקשרות הנדרשת בכללית.

להערכת החברה, כפי שמוצג בהודעה של כללית, מוצרי החברה עומדים בקריטריונים האמורים ובהתאם לתוצאות הליך המכרז צפויה החברה להתקשר עם כללית בהסכם שיכלול התחייבות של כללית לרכישת מוצרי האולטרסאונד הביתי של החברה במשך תקופת ההסכם, בתנאים כפי שייקבעו בהסכם המחייב בין הצדדים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש