משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת טכנולוגיות במגדל ביטוח ופיננסים<br>קרדיט: ניקולה וסטהפל
משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת טכנולוגיות במגדל ביטוח ופיננסים קרדיט: ניקולה וסטהפל

מגדל ביטוח ופיננסים ממשיכה לגרוף פרסים בינלאומיים נחשבים וקיבלה בשבוע שעבר שני פרסים משמעותיים במסגרת פרסי ה- BOLD Awards המוענקים מדי שנה לחברות שהציגו הישגי חדשנות יוצאי דופן בתחומיהן. הפרסים הוענקו למשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הטכנולוגיות, משה מורגנשטרן, בטקס יוקרתי שהתקיים
ב-H-FARM בוונציה, אחד ממרכזי החדשנות הגדולים באירופה.

טקס פרסי ה- BOLD Awards הינו האירוע המרכזי השנתי למגזר הטכנולוגי, במסגרתו מוענקים פרסים על חדשנות במגוון תעשיות. פאנל השופטים מורכב ממומחים מתחומים שונים ותעשיות מגוונות, הנדרשים לבחור בין מועמדים, חברות וסטארטאפים, מיותר מ-70 מדינות מרחבי העולם.

קבוצת מגדל זכתה בשני פרסי Bold יוקרתיים וזאת בשל החדשנות שהציגה באפליקציית MigdalCONNECT, פלטפורמה פורצת דרך שמעצימה את סוכני הביטוח והמפקחים באמצעות נתונים בזמן אמת, דשבורדים חכמים מבוססי בינה מלאכותית ואוטומציה. השילוב של טכנולוגיה חדשנית בעולם הביטוח המורכב איפשר לקבוצת מגדל לא רק להגביר את הפעילות שלה בקרב הסוכנים אלא גם הציב רף חדש למצוינות בתעשייה.

שני הפרסים בה זכתה מגדל השנה הם:

Future of Work – הפרס מוענק לחברה שהוכיחה חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית של תהליכי עבודה, שדרוג משמעותי ביעילות והנגשת תהליכים ידניים קיימים ותהליך אוטומציה של משימות ונהלי עבודה.

MigdalCONNECT הינה הפלטפורמה הראשונה מסוגה שמשדרגת ומייעלת את תהליכי העבודה של סוכני הביטוח ומשפרת את הפרודוקטיביות בצורה משמעותית באמצעות כלי עבודה חכמים משולבי גיימיפיקציה.

FinTech – הפרס מוענק על חידושים טכנולוגיים בתחום הפיננסי. גם כאן זכתה פלטפורמת MigdalCONNECT של מגדל, בזכות שדרוג משמעותי בתהליכי העבודה וכלי המכירה של הסוכנים המאפשר מעקב מכירות בזמן אמת, סטטוסים מהירים על התקדמות מול הלקוח ותצוגה אונליין של התקדמות ועמידה ביעדים, במטרה לשפר את התקשורת של סוכני הביטוח עם לקוחותיהם ולהגביר את הפרודקטיביות והמכירות.

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת טכנולוגיות במגדל ביטוח ופיננסים, מסר: "אנחנו גאים מאוד בזכיה בשני פרסי ה- BOLD Awards היוקרתיים. זכייה זו מציבה סטנדרט חדש למצוינות וחדשנות ומהווה אינדיקציה למחויבות שלנו לספק לסוכנינו וללקוחותינו את הכלים המתקדמים ביותר. אנחנו נמשיך להטמיע טכנולוגיות חדשניות פורצות דרך ולהוביל את ענף הביטוח והפיננסים".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש