קרדיט: רפי דלויה
קרדיט: רפי דלויה

כמה אפשר לכתוב על חלומות שלא יתגשמו? מסתבר שבשוק שלנו תמיד יש מקום. שוב אותו סיפור של חברה ציבורית בבורסה המקומית שנסחרת בשווי של 40 מיליון שקל, אבל נמצאת בדרך למיזוג ל-SPAC בשווי של לא פחות מ... תחזיקו חזק.. 60 מיליון דולר. כן דולר.

מדובר בחברת זוז פאוור שמנייתה מזנקת כעת בשיעור דו ספרתי בבורסה בתל אביב. אם נזרום עם הדיווחים האופטימייים, ונגיד שהחברה מייצרת מטילי זהב - מדוע שהמשקיעים בוול סטריט ישלמו על מה שאפשר לקנות היום בתל אביב בחמישית מחיר? בסביבת החברה מסבירים כי הרוכשים קונים את ה-SPAC כחלק מעסקה ולא את מנייתה של זוז פאוור.

זוז פאוור עדכה הבוקר (א’) כי עד כה נחתמו הסכמי השקעה בהיקף של כ-12 מיליון דולר, במחיר של 10 דולר למניה. החברה והספאק פועלים מתוך כוונה להשלים את עסקת המיזוג בסמוך לסוף הרבעון הראשון של 2024. עוד עדכנה החברה ביחס לאבן הדרך השנייה כי סך ההכנסות המצטבר השתנה ל-10 מיליון דולר על פני 2 רבעונים עוקבים לאחר עמידה באבן הדרך הראשונה במקום 20 מיליון דולר על פני 4 מתוך 5 רבעונים עוקבים.יתר התנאים להשגת אבן הדרך השנייה ללא שינוי. ביחס לאבן הדרך השלישית - סך ההכנסות המצטבר השתנה ל-15 מיליון דולר על פני 2 רבעונים עוקבים לאחר עמידה באבן הדרך השנייה, במקום 30 מיליון דולר על פני 4 מתוך 5 רבעונים עוקבים.יתר התנאים להשגת אבן הדרך השלישית ללא שינוי.

בסרט הזה כבר היינו עם המיזוג של האב סקיורטי ל-SPAC שמכרה שקרים של סייבר שאף אחד לא מבין בשאיפה להתזג לחברת צ’ק פתוח לפי שווי של 10 דולר למניה. גם אז, כמו היום, קיבלנו התחייבויות של משקיעים להזרים את הכסף במועד. כולנו יודעים איך זה נגמר. הפסד צורב למשקיעים, מעילה של המנכ"ל, תביעות שהוגשו נגד החברה, שבינתיים החליפה את שדרת הניהול, ומניה שנסחרת לא ב-10 דולר אלא בכמה סנטים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש