קרדיט: עשות אשקלון
קרדיט: עשות אשקלון

עשות אשקלון, שבשליטת קרן פימי, הודיעה היום (א’) כי קיבלה הזמנות נוספות מחברה אמריקאית בתחום התעופה לאספקת בלעדית של מערכות אלקטרו מכניות מורכבות ומייצבים לניהוג מטוס בהיקף של כ-14.2 מיליון דולר.

מדובר בהזמנות שהתקבלו לכמויות נוספות של המוצרים לאספקה על פני תקופה של כשנתיים. ההזמנות הינן בהתאם להסכם מסגרת עם הלקוח שהינו בתוקף עד לשנת 2027. יתרת היקפו הכספי הצפוי של ההסכם, בתוספת ההזמנות שהתקבלו עומד, נכון למועד הדיווח, על סך של 66.6 מיליון דולר.

נכון למועד דיווח מיידי זה, סך ההיקף הכספי המצטבר של צבר ההזמנות של החברה עומד על סך כולל של
כ-962 מיליון שקל (כולל הזמנות אלו). כמו כן, בנוסף לצבר ההזמנות, סך ההזמנות הצפויות אשר להערכת החברה יש סבירות גבוה כי תהפוכנה בעיקרן למחייבות, הינו סך כולל של כ-619 מיליון שקל וצפויות להתפרס על פני תקופה של כ-12 שנים.

מנכ"ל עשות, אלי דמרי: "במקביל לתמיכה המשמעותית בצרכי צה"ל ומשרד הביטחון, שהתגברו עקב מלחמת "חרבות ברזל", עשות אשקלון ממשיכה להשקיע משאבים רבים לשמירה על שביעות רצון לקוחותיה הבינלאומיים בתחום התעופה ולעמידה באיכות ובמועדי האספקה הנדרשים. כתוצאה מכך, קיבלה החברה הזמנות נוספות מחברה אמריקאית מובילה בתחום התעופה. הזמנה זו מעידה על האמון הגבוה שרוחשים הלקוחות לעשות אשקלון והינה בהתאם לאסטרטגיית החברה להרחבת הפעילות ולמיצוי הפוטנציאל העסקי הגבוה מול הלקוחות הקיימים".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש