נבות בר, מנכל וממייסדי קרן קיסטון<br>קרדיט: תמר מצפי
נבות בר, מנכל וממייסדי קרן קיסטון קרדיט: תמר מצפי

קיסטון , בניהולו של נבות בר, המשקיעה בנכסים בעולם התשתיות, סיימה בהצלחה את שלב המכרז המוסדי להנפקת ההון של החברה. במסגרת המכרז המוסדי, התקבלו התחייבויות בסך של כ-129 מיליון שקל, מגופים מוסדיים מובילים ומשקיעים קיימים אשר הביעו אמון במהלכיה של קיסטון , וביניהם: אלטשולר שחם, מנורה מבטחים , כלל ביטוח , והכשרה ביטוח. בתוספת הסכום שבכוונת חברת הניהול להשקיע בשלב הציבורי (45 מיליון שקל) ההיקף עומד על כ-175 מיליון שקל.

בכוונת החברה לערוך הצעה לציבור במסגרת פרסום דוח הצעת מדף בהיקף הנפקה כולל שיעמוד על כ-204 מיליון שקל, כאשר מחיר היחידה הסופי והיקף ההנפקה הסופיים יקבעו במסגרת ההצעה לציבור.

בין המשקיעים שהתחייבו בהתחייבות מוקדמת נמנית טלפוקס בע"מ (בבעלותם של גיל דויטש ורוני בירם), מבעלי השליטה בחברה, אשר הגישה התחייבות מוקדמת בהיקף של כ-33 מיליון שקל. כאמור, נ.ק. קיסטון בע"מ, חברת הניהול של החברה ומבעלי השליטה בחברה, הודיעה על כוונתה להשתתף במכרז הציבורי בהיקף של כ-45 מיליון שקל.

קיסטון , שנוסדה על ידי רוני בירם (המכהן כיו"ר הדירקטוריון), ד"ר נבות בר (המכהן כמנכ"ל ודירקטור) וד"ר גיל דויטש, הינה חברה ישראלית להשקעה בתשתיות שהוקמה ב- 2019. תחומי ההשקעה של קיסטון כוללים עד כה תחבורה ציבורית - אוטובוסים ותפעול רכבות קלות, תחנות כוח קונבנציונאליות, תחנות כוח מבוססות רוח ושמש, מתקן התפלת מים, תפעול ותחזוקת כבישים, מכירת חשמל באמצעות עמדות טעינה לרכבים חשמליים בספרד, מיזם להקמת מערכת סיבים אופטים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש