רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל<br>קרדיט: יח"צ
רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל קרדיט: יח"צ

אקסל דיווחה הבוקר (א’) כי חברת בת בבעלותה המלאה התקשרה בתוספת להסכם עם מפעיל טלקום מוביל בישראל, לקוח קיים של החברה שהינו צד ג’ בלתי קשור לחברה, בדבר הארכת ההסכם.

לפי ההסכם, הלקוח מבצע מעת לעת, הזמנות רכש של מוצרים שונים, כאשר הארכת ההסכם הינה בקשר עם אספקת שני מוצרים Broadband Gatway מדורות מתקדמים מסוגים שונים.

התקופה הנוספת כאמור הינה לשלוש שנים נוספות לאספקת המוצרים המתקדמים ושירותים נוספים, אלא אם תסתיים קודם לכן בשל בקרות אירועים מקובלים כפי שהוגדרו בהסכם, כך שההסכם ימשיך לחול בהתאם לתנאיו ובכפוף לשינויים המפורטים בו, בהתאם להסכם, ההזמנה הראשונה מצד הלקוח של המוצרים המתקדמים, תסופק ב- 2024.

היקף ההזמנות הפתוחות במסגרת ההסכם נכון למועד הדיווח הינו כ-4 מיליון דולר. בכפוף לעמידת אקסל בהוראות ההסכם, נדרשת אקסל לספק ללקוח מוצרים מתקדמים בשווי של כ-7 מיליון דולר בשנה.

כך, שבהנחה של ביצוע מלא של ההסכם לאורך כל התקופה הנוספת, אקסל צופה כי הלקוח ירכוש ממנה מוצרים מתקדמים בשווי כולל של כ-20 מיליון דולר, כאשר הזמנה של המוצרים המתקדמים תבוצע באמצעות הזמנות רכש כאמור לעיל והתמורה בגין כל הזמנה תשולם בתנאי תשלום של שוטף + 90 ימים.

רונן שור, מנכ"ל אקסל סולושנס גרופ בע"מ: "חתימת ההסכם עם מפעילת הטלקום ממצבת את אקסל כמובילת שוק באספקת הנתבים לחברות התקשורת הגדולות במשק, לאחר שלפני כשבוע הודיעה החברה על הסכם שנחתם עם חברה נוספת בתחום. בדומה להסכמים קודמים, מדובר בהסכם ארוך טווח ומשמעותי הכולל אספקה של מערכות מתקדמות מהדור החדש. התקשרויות אלו תורמות כאמור, למיצובה של החברה כספקית תקשורת מובילה בישראל וכן לפיתוח מואץ בפעילות הסייבר בקבוצה".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

  • 1
    חברה רעבה וצומחת, שבונה את הערך שלה בצורה עקבית ואסטרטגית

    הכנסות שמכפילות ומשלשות את עצמן, והנהלה רגועה ומסודרת שיודעת מה שהיא רוצה, ועומדת ביעדים שאפתניים שהיו נראים חלום עד לפני שנים ספורות. מבחינת העקביות והיעדר התזזיתיות, הייתי אומר שזה קצת לא אופייני לחברה ישראלית...

    • איציק
    • 13/08/2023 11:23