קרדיט: 3DIVISION

גיוס חוב

קבוצת אשטרום גייסה בהצלחה כ-490 מיליון שקל בשלב המוסדי בהנפקת אג”ח

רמי נוסבאום, יו"ר דירקטוריון קבוצת אשטרום: "אנו מודים לציבור המשקיעים על ההיענות הגבוהה בהנפקה, ורואים בכך הבעת אמון גדולה בפעילות החברה, במיוחד על רקע תקופה כה מאתגרת בשווקים

חדשות ספונסר 27/06/2022 11:35

א+א-

קבוצת אשטרום השלימה בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקת האג"ח בדרך של הרחבת סדרה ד’ של איגרות החוב שלה. במסגרת השלב המוסדי של ההנפקה, זכתה החברה לביקושים בהיקף כולל של כ-600 מיליון שקל, כמעט פי 3 מהסכום המקורי שביקשה החברה לגייס, ובעקבות זאת הגדילה החברה את היקף הגיוס לכ-490 מיליון שקל. השלב הציבורי של ההנפקה צפוי להתקיים בימים הקרובים.

בהמשך לביקושי היתר הגבוהים שנרשמו בהנפקה, נקבע המחיר ליחידה (100 ע.נ אגרות חוב) נקבע על 91.7 שקל, לעומת מחיר המינימום במכרז שעמד על 90.2 שקל. מח"מ הסדרה הוא 5.46 שנים. התשואה שנקבעה במכרז הינה 2.92% צמודת מדד. יצויין, כי הגדלת סכום הגיוס כפופה לאישור חברת הדירוג.

רמי נוסבאום, יו"ר דירקטוריון קבוצת אשטרום: "אנו מודים לציבור המשקיעים על ההיענות הגבוהה בהנפקה, ורואים בכך הבעת אמון גדולה בפעילות החברה, במיוחד על רקע תקופה כה מאתגרת בשווקים. תמורת ההנפקה תגדיל את גמישותה הפיננסית של החברה ותתמוך בהמשך פיתוח והרחבת הפעילות, וכן תשמש לניצול הזדמנויות השקעה שנוצרות במיוחד בתקופה הנוכחית, ותואמות את אסטרטגיית החברה."

  1. מניות בכתבה
  2. אשטרום קבוצה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה