דב קוטלר, מנכל בנק הפועלים קרדיט: גדי דגון

בנק הפועלים עושה שינוי מהותי במבנה הארגוני

צחי כהן, הממונה על החטיבה העסקית, הודיע על פרישה לאחר 28 שנים והוא יוחלף על ידי איתמר פורמן; יחידות חטיבת החדשנות והאסטרטגיה יפוצלו; חשבות הבנק תופרד מהחטיבה הפיננסית

חדשות ספונסר 26/06/2022 12:27

א+א-

הבוקר אישר דירקטוריון בנק הפועלים את המלצת מנכ"ל בנק ה פועלים, דב קוטלר, לבצע שינויים במבנה הארגוני ובהנהלת הבנק זאת בעקבות החלטתם של שני משנים למנכ"ל וחברי הנהלה על סיום עבודתם בנק הפועלים נאלץ לבצע שינויים במבנה הארגוני ובהנהלת הבנק.

יחידות חטיבת החדשנות והאסטרטגיה יפוצלו בין חטיבות הבנק. חטיבת שווקים פיננסים ובנקאות בינלאומית, בראשות המשנה למנכ"ל ידין ענתבי, תרכז את זרוע ההשקעות והפיתוח העסקי האסטרטגי של הבנק, ובנוסף לפועלים אקוויטי (זרוע ההשקעות הריאליות של הבנק) היא תקבל לאחריותה גם את יחידות הפיתוח העסקי התאגידי וביט. יחידות האסטרטגיה, דאטה ואנליטיקה יועברו מחטיבת החדשנות והאסטרטגיה לאחריות החטיבה הפיננסית, בראשות המשנה למנכ"ל רם גב.

חשבות הבנק תופרד מהחטיבה הפיננסית, והחשבונאי הראשי גיא כליף יוכפף ישירות למנכ"ל הבנק.

ראובן קרופיק, יו"ר דירקטוריון הבנק: "התאמת המבנה הארגוני והתפקודי של הנהלת הבנק מהווה מענה אופטימלי הן לשינויים המחויבים בעקבות החלטות אישיות של מנהלים, והן לדפוסים העסקיים והמבניים המתגבשים בשווקים בימינו. הצעד הנוכחי הוא המשך המגמה של יעילות עסקית ושיפור השירות שהחלה עם הקמת החטיבה לשירותים בנקאיים עליה הודענו זה מכבר. דירקטוריון הבנק מביע את הערכתו הגדולה ואת תודתו המיוחדת לצחי כהן ולגולן שרמן, על תרומתם האיכותית ורבת ההישגים לאורך שנים רבות בשירות הבנק, ומאחל להם את כל ההצלחה האפשרית ביוזמותיהם העתידיות".

דב קוטלר, מנכ"ל הבנק: "לגולן שרמן ולצחי כהן תרומה משמעותית להישגי הבנק בשנים האחרונות ובמימוש יעדיו הכוללים צמיחה עסקית בבנקאות המסורתית ופיתוח הבנקאות המתחדשת בסביבה תחרותית. לגולן רקורד של עשייה רחבה והכרות מעמיקה ורב ערוצית עם העולם הבנקאי המסורתי והטכנולוגי גם יחד. יכולותיו אלה הובילו את חטיבת החדשנות האסטרטגיה להישגים ניכרים. החטיבה העסקית בהובלתו של צחי תרמה לפיתוח המשק והתשתיות בישראל. הישגי החטיבה העסקית תחת ניהולו הושגו במידה רבה בזכות כישוריו הייחודיים ויכולותיו האישיות והבינאישיות להוביל מהלכים מורכבים, תוך התאמת עולם הבנקאות למציאות המשתנה ולדרישות השוק. האתגר בתחום זה גבוה במיוחד מאחר וללקוחות הסקטור העסקי ישנם בשוק תחליפים רבים לאשראי הבנקאי. אני בטוח שפועלם ותרומתם לבנק יישאו פרי גם בשנים הבאות. בשם הנהלת בנק ה פועלים, אני מאחל לשניהם הצלחה רבה בהמשך דרכם".

  1. מניות בכתבה
  2. פועלים

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה