קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

הבורסות בארה”ב מטפסות, טבע מתחזקת אחרי עוד הסדר

המדדים פתחו ירוק ושינו צבע מהר מאוד, בורסות אירופה נסחרות ביציבות, תשואות האגח ל 10 שנים ממשיכות לרדת ועומדת על 2.71%, הדולר ממשיך להתחזק מול מטבעות העולם

דובי קורן 25/05/2022 16:52

א+א-

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות במדדים המובילים לאחר נתון חלש של הזמנות מוצרי ברי קיימה שיצאו חלשים מהציפיות.החוזים מוחקים חלק מירידות השערים.אמש נעלו המדדים את המסחר בירידות שערים שהתמתנו ביחס לשיא היום, האס אנד פי אבד 0.8% בעוד מדד הנאסד"ק אבד 2.2% מערכו.היום יפורסם פורטוקול הריבית האחרון של הבנק המרכזי ובו ינסו המשקיעים לדלות עוד פרטים בנוגע לקבלת ההחלטות ולמדיניות של הבנק המרכז.התשואות על אגרות החוב ל 10 שנים אבדו גובה במהלך היומיים האחרונים של השבוע והיום הן נסחרות סביב 2.72%.

עיניי המשקיעים בסקטור הטכנולוגיה ימתינו לדוחות אינוידיה לאחר נעילת המסחר.עוד ידווחות חברת סנופלייק ספלונק, ZTO, וויליאמס סונומה ועוד.

באירופה יציבות במדדים המובילים, הדקס והקאק עולים 0.1%.באסיה ננעל המסחר בעליות שערים במרבית המדדים, אוסטרליה התחזקה ב 0.37%, הונג קונג ב 0.3%, מדד שנחאי עלה 1.2% והנייקי נחלש ב 0.26%.

הנפט ממשיך לשמור על רמתו הגבוהה, מחיר חוזה לייט קרוד עומד על 111 דולר לחבית.הביטקוין נסחר ברמה של 29.5 אלף דולר.

מניות בכותרות

אקספרס (EXPR) הודיעה על הפסדים קטנים מהציפיות והכנסות שעקפו את תחזית השוק.בניגוד לחברות דומות היא דווקא מעלה את התחזית המכירות לחנויות זהות להמשך השנה.המניה מזנקת 10% במסחר המוקדם.

דיקס ספורטינג גודס (DKS) יורדת 13% במסחר המוקדם לאחר תחזית חלשה להמשך השנה.החברה דווקא עקפה את תחזית הרווח וההכנסות אך פספסה במכירות לחנויות זהות שיצאו מעט חלשות.

נורדסטורם (JWM) מעלה את התחזית להמשך השנה וזאת למרות הפסד ברבעון שאומנם יצא קטן מהתחזיות.המכירות עלו 23.5% לתקופה של טרום מגפת הקורונה.המניה עולה 6% במסחר המוקדם.

אורבן אווטפיטרס (URBN) מפספסת את התחזיות הרווח וההכנסות בשורה התחתונה.כמו שלא מעט חברות דומות היא מציינת את זה שההוצאות עלו.

טול ברדרס (TOL) חברת הבניה למגורי יוקרה, עולה כ 1% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות אשר עקפו את התחזיות.עוד אמרה החברה שהביקוש לבתים ממשיך להיות טוב למרות עליה בריביות המשכנתא ושינויי המקרו.

אינטואיט (INTU) עולה אחוז במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על דוחות חזק שעקף בשורת ההכנסות והרווח.חברת התוכנה הפיננסית מעלה את התחזית לרבעון הקרוב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה