קרדיט: מתן נעים

קנאביס

פארמוקן מרחיבה את כושר הייצור

חוות פלאנטיס מתחייבת לספק לפארמוקן את התוצאות בהתאם לתכנית הגידול השנתית שתוסכם בין החברות, בכמות מינימלית של כ-4 טון על פני תקופה של 3 שנים

חדשות ספונסר 27/04/2022 09:40

א+א-

פארמוקן גלובל מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בישראל, העוסקת בגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל, מדווחת על חתימת הסכם עם חברת פלאנטיס אגרו.

פלאנטיס, הקימה מתקן גידול במושב קשת שבצפון הארץ, בטכנולוגיה חדשנית ותגדל זנים נבחרים, בדומה לזנים המובילים ג’ונגל דרימס ומאונטיין דרימס של פארמוקן, העומדים בתקן GAP-IMC, בחממות ייעודיות בהתאם לתוכנית גידול שנתית שתסוכם עם החברה. ההסכם ייכנס לתוקף בכפוף לקבלת הרישיונות הקבועים מהיק"ר על ידי חוות הגידול.  

חוות פלאנטיס מתחייבת לספק לפארמוקן את התוצאות בהתאם לתכנית הגידול השנתית שתוסכם בין החברות, בכמות מינימלית של כ-4 טון על פני תקופה של 3 שנים. מכירות ראשונות מגידולים מסחריים בחוות פלאנטיס צפויות להתבצע ברבעון הרביעי של 2022. פארמוקן מעריכה כי סך ההכנסות לאורך כל תקופת ההסכם יהיו בהיקף של 60 מיליון ₪.

אתר זה צפוי להיות המתקן השלישי בו מגדלת פארמוקן את זניה הייחודיים, בנוסף לאתר החברה בציפורי ולחוות הגידול בעין חצבה. ההסכם יאפשר את הרחבת כושר הייצור של פארמוקן עד לכ-7 טון בשנה

  1. מניות בכתבה
  2. פארמוקן

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה