קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

הטרום מסחר בארה”ב רק נראה רגוע

ירידות מדדי ת"א מתמתנות עקב החוזים המעורבים בארה"ב, צפי לירידה של 0.4% במדד הנאסד"ק, אירופה יורדת קצת מעל אחוז, האם לאחר סיום המסחר באירופה נראה המשך ירידות ?!

מערכת ספונסר 06/01/2022 15:51

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר במגמה מעורבת במדדים המובילים לאחר יום מסחר שלילי אמש. המדדים ירדו בחדות אתמול לאחר הודעת הבנק המרכזי שייתכן ויאיץ את תוכנית התמיכה בשווקים כמו גם קצב העלאות הריבית. בתגובה צנחו המדדים בחדות, מדד הנאסד"ק ירד 3.3%, האס אנד פי 500 נחלש ב 1.9% והדאו ירד בשיעור של קצת מעל 1%.  

באירופה ירידות שערים קוטעות רצף של 4 ימי מסחר עולים, הדקס יורד 1.2%, הקאק נחלש ב 1.4% ולונדון יורדת בשיעור מתון של 0.5%. באסיה מדד הניקיי ירד 2.88%, שנחאי ירדה 0.25% והונג קונג עלתה 0.7%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד ממשיכה לעליות לרמה של 79.5 דולר, מחיר אונקיית זהב אבד גובה מאתמול ונותר על רמה של 1,788 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות:

קונסטליישן ברנדס (STZ) יצרנית המשקאות החריפים מדווחת על רווח של 3.12 דולר למניה מול צפי של 2.76 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות של השוק. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

בד בת’ אנד ביונד (BBBY) ממריאה 11% במסחר המוקדם ומוחקת ירידה של 9% מוקדם יותר. החברה דיווחה על הפסד של 25 סנט למניה מול צפי לאיזון המכירות גם כן יצאו חלשות ביחס לתחזיות השוק.

וולגרינס (WBA) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. רכשת בתי המרקחת ממשיכה להרוויח מהביקוש הרב לבדיקות וחיסוני קורונה.

הלן אוף טרוי (HELE) הרשת למוצרי אחזקת הבית עקפה את תחזית הרווח וההכנסות לרבעון האחרון של השנה ואף מעלה את התחזית ל 2022. החברה עדכנה שההכנסות הגיעו מביקוש גבוה וצמיחה דו ספרתית בקטגוריה של כלי בית ומוצרי יופי.

קואינבייס (COIN) עולה 0.8% במחסר המוקדם לאחר צניחה של מעל 6% אתמול. החברה מקבלת העלאת המלצה לקניה מהחזק ע"י בנק אוף אמריקה סקיוריטיס.

דאטה דוג (DDOG) החברה לאספקה של ניטור ואבטחה הכריזה על שת"פ עם AWS של אמזון, החברות יתמקדו בפיתוח והתאמת המוצרים. בעקבות הידיעה המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

ADT מקבלת הורדת המלצה מ RBC קפיטל, החברה תדורג תשואת סקטור מתשואת יתר. מחיר המניה נחתך גם הוא מ 12 דולר ל 10 דולר. מניות החברה יורדות 3% במסחר המקודם למחיר של 8.32 דולר למניה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה