דיווח שוטף

המעוף סיים בירידה של חצי אחוז

בורסת ת"א מסיימת את רצף העליות, מדד ת"א 90 סיים בירידות של 0.4%, מדד הביומד קרס 3.4%, אירופה וארה"ב במגמה מעורבת, מניות בולטות: באטמ טסה 8.5% נורסטאר 6.5%

מערכת ספונסר 29/12/2021 17:49

א+א-

 

אמת מחשוב מאמינה כי יכולה להציף ערך ע”י פיצול החברה מטרת הליך הפיצול הינה הגברת המיקוד העסקי בכל אחת מהפעילויות תוך קידום היעדים המרכזיים בתחומי הליבה. על ידי יצירת שתי חברות מובילות בתחומן ורישומן בבורסת ת"א.

 

ניופאן ודניה בשת”פ בתחום מיזוג האוויר החברה המשותפת, שבראשה יעמוד ארז יובל, תוחזק על ידי החברות בחלקים שווים (50%), ותעסוק ביבוא, קנייה, שיווק, הפצה, הנדסה, שירות ומכירה של מוצרי מיזוג אוויר.

 

בוליגו רוכשת מרכז מסחרי באטלנטה תמורת 38 מיליון דולר בוליגו קפיטל הונפקה בבורסה בחודש ספטמבר בשווי של 320 מיליון שקל, ומאז עלתה ב-184%, לשווי שוק של 908 מיליון שקל.

 

נקסטפרם בהסכם ייצור מסחרי של תחליף החלבון הטבעוני GFR היא יצרנית משנה מוערכת של רכיבי תזונה טבעוניים איכותיים עבור חברות מזון ותוספי תזונה, תחילת ייצור והשקה מסחרית של ProteVin™

 

 אילקס מדיקל משקיעה בקדימהסטם 10 מיליון ש”ח קדימהסטם אשר עברה שינוי ניהולי מודיעה על השלמת גיוס של 10 מיליון שקל מאילקס מדיקל באמצעות הנפקת מניות פרטית. הגיוס בוצע לפי מחיר של 4.26 ש"ח למניה.

 

 אפריקה מגורים בפרויקט התחדשות בירושלים אירוע הריסת שני מבנים הכוללים 34 יח"ד, הפרויקט החדש כולל שני מבנים חדשים בני 18 ו-10 קומות ובהם סך הכל 122 דירות חדשות, סך התקבולים הצפוי כ-225 מיליון ₪ + מע"מ.

 

 רקח מממשת אחזקות באתר אונליין למכירות מוצרי פארמה מהלך זה משתלב באסטרטגיה שמובילה החברה בשנים האחרונות של התכנסות לתחומי הליבה שלה כיצרנית משווקת ומפיצה של תרופות מרשם OTC ומוצרי אמ"ר בארץ ובחו"ל.

 

 נורסטאר וגזית מזנקות האם חיים כצמן רוכש ?! החברות נורסטאר וגזית טסות ביומיים האחרונים ואנו עדים למחזורי מסחר ערים, האם לאחר מחיקת אטריום מבורסת וינה יש אפסייד במניות הנדל"ן מניב של כצמן ?!

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה