דוחות כספיים

אפריקה מגורים מדווחת על עליה חדה ברווח הגולמי

חברת המגורים אומנם ירדה במחזור המכירות אך עלתה ב-30% ברווח הגולמי אשר מצביע על עליית מחירים. תחלק דיבידנד 15 מיליון ש"ח.

מערכת ספונסר 09/11/2021 12:00

א+א-

 

החברה העוסקת ביזום ובנייה למגורים מדווחת על מחזור הכנסות נמוך בכ-10% בסך 314 מיליון ש"ח , אך עם זאת הרווח הגולמי גדל ב-30% ועומד על כ63 מיליון ₪ אשר מצביע על עלית המחירים בתחום המגורים, אפילו הוצאות אחרות חריגות של 4 מיליון ש"ח לא פגעו בשורה התחתונה, החברה סיימה את הרבעון עם רווח נקי של 30 מיליון ש"ח, הבוקר המניה מתחזקת 2%

 

מקור: דוחות כספיים של החברה 

 

לחברה יש סינרגיה מול חברת דניה סיבוס אשר גם נשלטת ע"י יעקב לוקסמברג, אשר מהווה את קבלן הביצוע של אפריקה מגורים, כיום לחברות הסכמי קבלנות עם דניה סיבוס  בפרויקטים במתחם אנדריוס בנתניה ובגבעת שמואל.

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אנחנו שמחים לסכם רבעון חזק נוסף עם המשך צמיחה במכירת דירות ועליית ערך המלאי בפרויקטים השונים של החברה. כחלק מהפיתוח העסקי של החברה, מתחילת 2021 נוספו למלאי החברה למעלה מ-1,500 יח"ד. שוק הדיור בישראל, נמצא בעלייה של ביקושים ומחירים, אשר באים לידי ביטוי בשיעורי הרווחיות והרווח הגולמי בדו"חות וכן צפויים להתבטא גם בדו"חות העתידיים של החברה. אפריקה ישראל מגורים תמשיך לפעול לשמירת מגמת צמיחה זו גם בשנה הבאה, תוך שמירה על גידול בצבר הקרקעות, איתנות פיננסית גבוהה ושיפור ברווחיות כפי שבא לידי ביטוי בתוצאות אלה."

 

ביום 8.11.2021 החליט דירקטוריון החברה על חלוקת דיבידנד לבעלי המניות בסך של 15 מיליון ש"ח, אשר עתיד להשתלם ביום 23.11.2021

  1. מניות בכתבה
  2. אפריקה מגורים

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה