אריקה כרמל המייצרת את מכשיר הבי-קיור לייזר קיבלה אישור ממשרד הבריאות הקנדי

החברה ערוכה להתחיל למכור ולשווק את מוצריה בקנדה החל מנובמבר; מנכ"ל החברה: "זהו צעד משמעותי לקראת פריצת החברה לשווקים הגלובליים"

חדשות ספונסר 26/10/2021 14:22

א+א-

חברת אריקה כרמל מדווחת היום על קבלת אישור של משרד הבריאות הקנדי לשיווק ומכירה של מכשירי הבי-קיור לייזר בקנדה, מכשיר רפואי לשימוש ביתי המבוסס על טכנולוגיית לייזר רך לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים, דלקות ותופעות בריאותיות אחרות שפותח על ידי החברה. החברה ערוכה להתחיל לשווק ולמכור את המוצרים החל מחודש נובמבר.

 

מנכ״ל החברה, מר מוטי נבון, "אנו שמחים לעדכן כי חברת אריקה כרמל ממשיכה לכבוש יעדים נוספים ברחבי העולם. היום קיבלנו הודעה כי משרד הבריאות הקנדי אישר לשווק ולמכור את מוצרי הבי-קיור לייזר ברחבי קנדה.

 

האישור של משרד הבריאות הקנדי, הוא חותם לטכנולוגיית הלייזר של המכשיר וממחיש את הצורך ההולך וגדל ברחבי העולם בפתרונות לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות ותופעות נוספות אחרות להן עוזר הבי-קיור לייזר, לשימוש ביתי. זהו צעד משמעותי לקראת פריצת החברה לשווקים הגלובליים ולהנגשה של טכנולוגיית הלייזר הרך ליותר ויותר בתי אב בעולם."

 

לחברה יש כבר אישורים ממשרדי הבריאות באנגליה, שם החלו המכירות ומתחילת השנה עומדות על כ-25% מסך מכירות החברה, בארה"ב – הוגשה בקשה לאישור FDA, ובברזיל קיבלה החברה אישור ANVISA . בסין נמצאת החברה בתהליך להכנת הבקשה לאישור הרגולטורי בסין (CFDA).

 

החברה החלה להיסחר בבורסת תל אביב בחודש אוגוסט השנה, לאחר שגייסה כ-108 מיליון ש"ח לפי שווי שוק של כ-700 מיליון ש"ח, ובמכפיל רווח של 84.38.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה