מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בניו יורק

דאו ג’ונס יורד 0.2%, נאסדק עולה 0.15%; בורסות אירופה יורדות קלות; טסלה עולה 2.7% לאחר שפרסמה דוחות אמש לאחר נעילת המסחר

מערכת ספונסר 21/10/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה מעורבת לאחר שיא תוך יומי חדש במדד הדאו ג’ונס. הדוחות הרבעוניים ממשיכים בכל הכח גם היום עם שלל מדווחות וכאלה שידווחו לאחר נעילת המסחר.

מרבית חדשות השוק מתעסקות במניות שמדווחות (הרחבה מיד). טראמפ הודיע שיקים רשת חברתית חדשה שתמוזג בהמשך לספאק ותהפוך לציבורית. זוהי ההשקעה הראשונה של חברת המדיה הדיגיטל של הנשיא לשעבר.

המסחר בבורסות אסיה ננעל במגמה מעורבת, הניקיי נחלש ב 1.8%, מדד שנחאי עלה 0.2%. באירופה מגמה שלילית, הדקס נחלש ב 0.1% הקאק הצרפתי ב 0.4% והפוטסי הבריטי יורד 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד נחלשת לרמה של 82.9 דולר. מחיר אונקיית נסחרת ללא שינו ברמה של 1780 דולר.

מניות בכותרות:

בלקסטון (BX) עולה קרוב ל 3% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה עדכנה שהרווח מגיע בעיקר מביצועי השקעה חזקים ברבעון השלישי.

AT&T (T) פרסמה דוחות ורווח של 87 סנט למניה מול צפי של 78 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם גידול וביקוש גבוה לשירותי טלפוניה ואינטרנט כמו גם לשירות הסטרימינג של HBO. המניה עולה 1.3% במחסר המוקדם.

דנהר (DHR) החברה שמייצרת מערכות דיאגנוסטיות הרוויחה 2.39 דולר למניה מול צפי של 2.15 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה רואה תרומה משמעותית לביצועי לתוצאות של בדיקות וטיפול בקורונה.

קרוקס (CROX) מזנקת מעל 11% במסחר המוקדם לאחר דוחות חזקים ורווח של 2.47 דולר למניה מול צפי לרווח של 1.88 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם עליה במכירות הדיגיטל שזינקו ב 69%.

IBM (IBM) פעם הקטר של שוק הטכנולוגיה, פרסמה אמש דוחות שמאכזבים את המשקיעים ושולחים את המניה לירידות שערים של 5% במסחר המוקדם. הרווח עקף את התחזיות אך ההכנסות יצאו חלשות מהצפי.

דאו אינק (DOW) פרסמה דוחות עם רווח והכנסות אשר עקפו את התחזיות של השוק. החברה פרסמה שתחום אריזות הפלסטיק והציפויים בלט בביצועיו ברבעון האחרון.

טסלה (TSLA) יורדת 1.5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש דוחות. החברה עקפה בשורת הרווח וההכנסות ובנוסף מסרה יותר רכבים מהצפי. החברה ציינה שלמרות שיש קשיי אספקה ומחסור בשבבים הצליחה להציג את הביצועים הנוכחיים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה