עופר חביב, נשיא ומנכל אבוג'ן קרדיט: יח"צ

קנאביס

אבוג’ן: קאנוניק משיקה את מוצרי הקנאביס הרפואי הראשונים שלה בישראל

בעקבות משוב חיובי ממטופלים שהתנסו במוצרים במסגרת קמפיין טרום-השקה, קאנוניק מקדימה את לוח הזמנים להשקה מסחרית מלאה של מוצרי G-nnovation

חדשות ספונסר 19/10/2021 14:40

א+א- 1

חברת קאנוניק, המתמקדת בפיתוח מוצרי קנאביס רפואי וחברה בבעלות מלאה של אבוג’ן, הודיעה היום על השקה מסחרית מלאה של שני מוצרי הקנאביס הרפואי הראשונים שלה, G200 ו-G150. לוח הזמנים המקורי להשקת המוצרים היה במהלך 2022.

 

המוצרים הראשונים שקאנוניק משיקה, G200 ו-G150, הם חלק מקו המוצרים G-nnovation שפותח במסגרת תוכנית המוצר Meta Yield. המוצר G200 יימכר תחת הקטגוריה T20/C4 (כלומר מעל  20%  THC) ו- G150 יימכר תחת הקטגוריה T15/C3  (מכיל 15% THC), בהתאם לקטגוריות שהוגדרו על ידי משרד הבריאות.

 

שני מוצרים אלה מבוססים על זני קנאביס שנבחרו ופותחו בקאנוניק תוך שימוש בפלטפורמה המיחשובית של אבוג’ן במטרה לבטא רמות גבוהות של THC ותכונות פרימיום נוספות לטובת הצרכנים.

 

במהלך ספטמבר-אוקטובר 2021 ערכה קאנוניק קמפיין טרום-השקה במסגרתו שווקו בישראל G200 ו-G150 למספר מוגבל של מטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש בקנאביס רפואי, באמצעות בתי מרקחת נבחרים.

 

בעקבות משוב חיובי מקמפיין זה, שהצביע על שביעות רצון גבוהה של המטופלים מאיכות המוצרים ומהשפעתם, החליטה קאנוניק להתקדם להשקה מסחרית מלאה של מוצרים אלו בישראל, ולהקדים את לוח הזמנים המקורי. מוצרים אלו יהיו זמינים לצרכנים בבתי מרקחת בפריסה ארצית, החל מהיום.

 

בישראל מעל 100,000 מטופלים להם רישיון לשימוש בקנאביס רפואי, אשר צרכו בשמונת החודשים הראשונים של שנת 2021 כ-27 טונות של מוצרי קנאביס רפואי. שוק הקנאביס הרפואי בישראל מוערך ב-260 מיליון דולר לשנה. על פי אומדני תעשייה המתבססים על שיעור הצמיחה הנוכחי, מספר המטופלים בשוק הישראלי צפוי להכפיל את עצמו ויותר, עד 2025 .

 

ד"ר ארנון היימן, מנכ"ל קאנוניק, אמר, "אנו נרגשים מאוד שהגענו לציון דרך זה מוקדם מהמתוכנן, לאור משוב מעודד מאד שקיבלנו ממטופלים, המצביע על הצורך הפוטנציאלי בשוק למוצרים שלנו. ההשקה היום מסמנת אבן דרך משמעותית המקרבת אותנו למימוש החזון שלנו להפוך לחברת קנאביס רפואי מובילה בעולם. אנו רואים בהשקה בישראל רק את תחילתו של המסע שלנו, ויעדנו ארוך-הטווח הוא להתרחב אל שווקים נוספים בחו"ל, כאשר שוקי אירופה הם המטרה הבאה שלנו."

 

מר עופר חביב, יו"ר קאנוניק ומנכ"ל ונשיא אבוג’ן, אמר, "אני שמח לראות שבפרק זמן קצר מאד קאנוניק הקימה מערך מרשים, כפי שמתבטא בהשקה ראשונה בהיקף מסחרי של קנאביס רפואי. אנו גאים בתפקיד המפתח של אבוג’ן בהישג זה, בתמיכה בפיתוח המוצרים תוך שימוש בפלטפורמה הייחודית שלנו ובמנוע הטכנולוגי לביולוגיה-מחשובית, GeneRator AI. אנו מצפים לראות את קאנוניק ממשיכה לעמוד ביעדיה ואף להתעלות עליהם, בדרכה לספק מוצרים מעולים למטופלים."

 1. מניות בכתבה
 2. אבוגן

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כל פתרון נוסף-ברכה-רק שהם 3 שנים

  לפחות אחרי המתחרות שלה כרגע...ויש לה הרבה כאלו ישראלית...עזבו בחו"ל.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 19/10/2021 14:55