קרדיט: depositphotos

דריו הלת’ משיקה את Dario Move, פתרון דיגיטלי לבעיות שלד ושרירים

החברה מבססת את המהלך על כך ש"לקויות שלד ושרירים הן מהבעיות עם העלויות הגבוהות ביותר עבור מעסיקים ותוכניות שירותי בריאות"

מערכת ספונסר 18/10/2021 16:48

א+א-

דריו הלת’ העוסקת בשירותי בריאות דיגיטליים, הודיעה היום על השקת Dario Move, פתרון פיזיותרפיה דיגיטלי חדש לניהול בעיות שכיחות בשלד ובשרירים המובילות לעלויות משמעותיות למעסיקים ולשירותי הבריאות. הפתרון ייחשף ב - HLTH 2021, מהכנסים הגדולים בתחום החדשנות בתחום הבריאות, שיתקיים בפורמט היברידי (פנים אל פנים וגם וירטואלי) מה-17 עד ה-20 באוקטובר, בבוסטון.

ארז רפאל, מנכ"ל ונשיא דריו הלת’: "השקת Dario Move מהווה הישג משמעותי לחברה בעקבות השילוב המוצלח והיעיל של הפתרון של Upright לבעיות שלד ושרירים בפלטפורמה הבריאות הדיגיטלית שלנו למגוון מחלות כרוניות. שילוב זה מרחיב עוד את מגוון הטיפולים שאנו מציעים והקהלים שאליהם אנו פונים. Dario Move הוא מימוש החזון שלנו ליישומים רב שימושים של טכנולוגיות החיישנים שרכשנו כחלק מרכישת Upright. הפתרון החדש שאנו משיקים פותח בפנינו שוק פוטנציאלי משמעותי נוסף ושילובו בפלטפורמה המקיפה שלנו, לשירותי בריאות למגוון מחלות כרוניות, מחזק את נקודת המבט של הלקוח ואת יכולתנו לספק תוצאות וערך לשותפינו".

הוספת Dario Move לחבילת שירותי הבריאות המלאה של דריו מאפשרת לחברה, לדבריה, לתמוך בניהול מקיף של מחלות כרוניות בשלושת הקטגוריות החשובות ביותר למעסיקים: סוכרת, בריאות התנהגותית, וצרכים בריאותיים מטבוליים.

עלויות הטיפול בבריאות השלד והשרירים האמירו בעשור האחרון והפכו לסעיפי הוצאות כבדים ביותר למעסיקים, כך על פי סקרים. עם זאת, למרות ש - 50% מהבוגרים בארה"ב סובלים מבעיות שלד ושרירים, הרבה אנשים שהיו יכולים להפיק תועלת מטיפולים זולים יותר, כגון פיזיותרפיה, אינם מגיעים לטיפול כזה כלל. Dario Move, פתרון הפיזיותרפיה הדיגיטלי, מייצר דרך טובה יותר לשפר את הגישה על ידי העברת מקום הטיפול לבית המטופל, עם חיישנים קלים לשימוש ותרגילים המותאמים אישית; כולם מופעלים על ידי הפלטפורמה לשינוי התנהגות של דריו. פיזיותרפיה דיגיטלית מאפשרת פתרון חסכוני ומדיד, עם מעורבות משתמש יציבה לאורך זמן.

Dario Move מקל על המשתמשים לשפר את בריאות השלד והשרירים באמצעות שילוב של תוכנה חכמה, טכנולוגיה ותמיכה אנושית מקצועית, לרבות: חיישן ביו-פידבק יחיד לשימוש נוח, תכנית פעילות גופנית מותאמת אישית שתוכננה על-ידי פיזיותרפיסטים, משוב בזמן אמת המסייע בשיפור יכולת התנועה, תמיכה בזמן אמת של מאמנים ופיזיותרפיסטים לאורך כל הטיפול כדי לעקוב אחר ההתקדמות, להתאים את התוכנית ולעודד התמדה.

ריק אנדרסון, נשיא ומנכ"ל דריו צפון אמריקה: "Dario Move מציע חלופה אטרקטיבית לפתרונות מסורתיים ומורכבים יותר באמצעות טיפולים דיגיטליים אפקטיביים המעודדים מעורבות בביתם של המטופלים. בכך אנו מגדילים את ההסתברות שהמשתמשים יהיו מעורבים בטיפול ויתמידו בו, מה שיוביל לשיפור התוצאות הקליניות ויפחית את עלות הטיפול. האינטגרציה של Dario Move בחבילת המוצרים שלנו מאפשרת לספק חוויית משתמש משולבת ומותאמת אישית בפלטפורמה אחת תוך אספקת יעילות תפעולית אשר לקוחותינו מבקשים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה