עו"ד אדוה עשור, מנכ"לית בול מסחר והשקעות קרדיט: בול מסחר והשקעות

בול מסחר והשקעות קיבלה מסגרות אשראי בהיקף של 30 מיליון ש״ח

החברה קיבלה שתי מסגרות אשראי חדשות, האחת של 10 מיליון ש״ח לזמן קצר והשנייה של 20 מיליון ש״ח לזמן ארוך; בנוסף יינתנו לחברה שתי מסגרות עו"ש בסך של 500 אלפי ש״ח כל אחת

חדשות ספונסר 14/10/2021 14:59

א+א-

חברת בול מסחר והשקעות, הפעילה בתחום המימון החוץ בנקאי מודיעה היום כי חתמה על כתב התחייבות בלתי חוזר כלפי תאגיד בנקאי, לטובת קבלת מסגרת אשראי חדשה מהתאגיד הבנקאי.

 

מדובר למעשה על שתי מסגרות אשראי נפרדות. האחת עד לסך כולל שלא יעלה על 10 מיליון ש"ח עבור הלוואות מתחדשות לזמן קצר במטבע ישראלי ולטובת קבלת מסגרת אשראי חדשה נוספת מהתאגיד הבנקאי עד לסך כולל שלא יעלה על 20 מיליון ש"ח לזמן ארוך למימון הלוואות מגובות נכסי נדל"ן.

 

עו"ד אדוה עשור, מנכ"לית: ״בול ממשיכה במגמת הצמיחה ומדווחת היום על מסגרות אשראי נוספות בסך כולל של 30 מיליון ש״ח שהתקבלו מתאגיד בנקאי מוביל, זוהי הוכחת אמון נוספת עבורנו וגושפנקא לאיכות השירות הבלתי מתפשר בו אנו דוגלים. מטרת קבלת המסגרות היא לתמוך בתוכניות הצמיחה שלנו ולנצל את היתרון היחסי שלנו בתחומי האשראי.

 

באמצעות הגדלת האשראי המהותית שביצענו לאחרונה נוכל להרחיב באופן משמעותי את יכולות גיוס הלקוחות שלנו, וזאת תוך שאנו מעניקים להם, בין היתר, פתרונות יצירתיים וחדשניים בתחום האשראי לנדל״ן הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. בחודשים האחרונים תיק האשראי שלנו ממשיך להתרחב ואני מודה לתאגיד הבנקאי המלווה על האמון שהוא רוכש בחברה.״

 

בול מסחר והשקעות פעילה בתחום ניכיון ממסרים דחויים כולל ביצוע עסקאות ניכיון מגובות בבטוחות נדל"ן, היא משלבת ייעוץ וליווי לעסקים לצד פתרונות אשראי מתקדמים לכל מטרה. החברה נוסדה בשנת 2009 ותיק האשראי שלה עומד נכון לסוף 2020 על כ-98 מיליון ש"ח, לעומת 89 מיליון ש"ח ב-2019. לחברה הון עצמי בהיקף של כ-27.8 מיליון ש"ח. הרווח הנקי בשנת 2020 הסתכם ב-3.88 מיליון ש"ח, אחרי תשלום מבוסס מניות בהיקף של 1.13 מיליון ש"ח.

 

החברה הונפקה בבורסת תל אביב לפי שווי של כ-118 מיליון ש"ח אחרי שהשלימה גיוס של כ-29.7 מיליון ש"ח. בין הגופים המוסדיים שהשקיעו בה בעת ההנפקה ניתן למצוא את בית ההשקעות מור, הפניקס, קרן נוקד ואיי.בי.איי.

 

החברה איבדה כ-12% מאז הנפקתה והיא נסחרת היום בשווי של כ-108 מיליון ש"ח במכפיל רווח של 29.2 במדד הצמיחה ובמדדי הפיננסים והביטוח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה