רן צרור, מנכ"ל שור-טק קרדיט: טל כהן

שור טק: הסכם מסחרי נוסף לגאוקס עם חברת ביטוח מובילה באסיה

כחלק מהאסטרטגיה לבצע דיגיטיזציה בעולם הביטוח, תשלב החברה האסייתית את הטכנולוגיה של גאוקס בתוך פלטפורמה דיגיטלית בתחום ביטוחי הרכוש כדי לשפר את הדיוק בתהליך החיתום

חדשות ספונסר 05/10/2021 09:39

א+א- 1

חברת הסטארט-אפ הישראלית גאוקס, אחת מחברות הפורטפוליו של שור-טק השקעות, חתמה על הסכם שני מאז תחילת 2021 עם חברת ביטוח גלובלית מהמובילות באסיה בביטוחי מבנה, והפועלת במעל 30 מדינות.

 

ההסכם עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה של חברת הביטוח לבצע מעבר לדיגיטיזציה של עולם הביטוח, ובמסגרתו תשלב החברה את הטכנולוגיה של גאוקס בתוך פלטפורמה דיגיטלית בתחום ביטוחי הרכוש. באופן זה, תוכל החברה לשפר את הדיוק בתהליך החיתום.

 

במסגרת ההסכם, חברת הביטוח תרכוש מגאוקס מכסת נתוני מבנים, ותשלם סכום נוסף קבוע מראש עבור כל אספקת נתונים תלת ממדיים אודות מבנה נוסף. להערכת גאוקס, היקף העסקה צפוי להגיע לכ-1.5 מיליון דולר בתקופה של 12 החודשים בהם תבוצע הנעת התהליך. גאוקס תהיה זכאית להכנסה שלא תפחת ממאות אלפי דולרים עבור מכסת הנתונים. 

 

מדובר בהסכם שני של גאוקס מתחילת השנה, כאשר במהלך יולי 2021 חתמה החברה על הסכם מסחרי ראשון עם החברה הממשלתית באוסטרליה, שכולל מיפוי מלא בתלת מימד של 18 מיליון מבנים ברחבי יבשת אוסטרליה וזאת על סמך צילומי אויר. הטכנולוגיה של גאוקס תחליף באופן בלעדי את הטכנולוגיה הישנה שעל בסיסה מכרה החברה הממשלתית בהיקף של מיליוני דולרים אוסטרלים.

 

הטכנולוגיה החדשה תשפר את הדיוק, תגדיל את היקף הפרמטרים הנמכרים, מ-6 פרמטרים שנמכרו עד כה ל-מעל 30 פרמטרים, ותאפשר לחברה הממשלתית להתרחב לתחומים נוספים, כגון אינשורטק, סולאר-אנרג’י, אנרגיה ירוקה ועוד – ובכך היא צפויה, להערכת הנהלת גאוקס, להגביר את קצב צמיחת המכירות.

 

רן צרור, מנכ"ל שור-טק השקעות, מבעלי גאוקס: "אנו מרוצים שגאוקס חתמה על הסכם מסחרי משמעותי נוסף, ושמחים שכל אחת מההשקעות שביצענו מתקדמת באופן משמעותי להשבחת שוויין. אנו מאמינים שנראה התפתחויות משמעותיות נוספות בכל החברות בהן שור-טק משקיעה, לצד השקעות אטרקטיביות נוספות שנבצע". 

 

איציק לביא, ממייסדי ומנכ"ל גאוקס, "אנו מודים על האמון שנתנה בנו חברת הביטוח הגלובלית הפועלת במעל 30 מדינות. אנו מאמינים כי היקף העיסקה יגדל למיליוני דולרים בשנים הקרובות ויפתח לנו דלתות להסכמים מסחריים משמעותיים נוספים. כמו-כן, אנו מאמינים כי נדע להרחיב הסכם זה לכל העולם ולהגיע ל-ARR של מיליוני דולרים. הסכם זה, לצד הסכמים שכבר עשינו והסכמים נוספים עליהם אנו עומלים, מכינים אותנו לקראת גיוס סבב A משמעותי".

 

גאוקס הוקמה ב-2018 על ידי איציק לביא, המשמש מנכ"ל, אלי לביא, מנהל טכנולוגי, וגיא עטר, מנהל פיתוח עסקי. החברה השלימה גיוס סיד משותפות שור-טק הבורסאית, בראשותו של שר הבריאות לשעבר דני נווה ומקרן ICM, שמנהלת מעל ל-20 מיליארד דולר וזו השקעה ראשונה שלה בישראל. גאוקס מעסיקה 24 עובדים, מתוכם 15 במרכז פיתוח בישראל ונמצאת בתהליך של התרחבות וקליטת עובדים חדשים.

  1. מניות בכתבה
  2. שור-טק יהש

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    המניה שור טק לא מגיבה

    למרות צבר הודעות טובות המניה רק יורדת הונפקה ב 100 נסחרת פחות מ60 מה יהיה ?

    אריה 05/10/2021 10:35