אביב רפואה קרדיט: ליאת מנדל

דוחות כספיים

ספרינג ונצ’רס מסכמת מחצית עם רווחי שיא של כ-56 מיליון ש”ח

ספרינג, בהובלתו של אביב רפואה, עוסקת בהשקעות ופיתוח בתחומי הטכנולוגיה, ובעלת החזקות בחברות טכנולוגיה הכוללות גם את חברת הסייבר Perimeter 81 ששוויה מוערך ב-520 מיליון דולר

מערכת ספונסר 31/08/2021 11:57

א+א-

ספרינג ונצ’רס, דיווחה היום על תוצאותיה למחצית הראשונה של שנת 2021 והציגה רווח שיא של כ-72 מיליון ש"ח לפני מסים ורווח נקי של כ-56 מיליון ש"ח. החברה, בהובלתו של אביב רפואה, עוסקת בהשקעות ופיתוח בתחומי הטכנולוגיה. פעילות ההשקעות של החברה כוללת החזקות במיזמים וחברות טכנולוגיות פרטיות וציבוריות.

 

השקעות החברה כוללות בין היתר, החזקה של כ-6.6% בחברת Perimeter 81 חברה בתחום ה-Cyber Security המספקת פתרונות ענן לניהול רשתות וגישה מאובטחת לעבודה מרחוק, לעסקים וחברות ברחבי העולם (בדגש על ארה"ב). תחום הפעילות של Perimeter 81 נהנה מעלייה בביקושים בשנה האחרונה לאור המעבר של חברות רבות ברחבי העולם, בדגש על חברות בארה"ב, לעבודה מרחוק.

 

לפי דיווחי החברה בסוף שנת 2020, למעלה מ-1,300 חברות ברחבי העולם (הכוללות עשרות אלפי עובדים), משתמשות בפתרונותיה של Perimeter 81, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לחברות Fortune 500.

 

לפני מספר ימים דיווחה ספרינג כי חברת המחקר העולמית FORRESTER, מחברות המחקר הבלתי תלויות המובילות בעולם הטכנולוגיה, פרסמה דוח המבוסס על מחקר מקיף בתחום פעילותה של Perimeter 81, ועל דירוגה של Perimeter 81 כחברה מובילה בתחום זה.

 

במסגרת המחקר שבוצע על ידי FORRESTER זוהו 15 חברות גלובליות המוגדרות על ידי FORRESTER כמשמעותיות ביותר בתחום ה- Zero Trust Network Access)) ZTNA הקשור בעולם הגישה המאובטחת לעבודה מרחוק. מתוך החברות שנסקרו במחקר, 11 הינן חברות מוכרות הנסחרות בנאסד"ק, ו-4 חברות פרטיות, ביניהן Perimeter 81.

 

המחקר בחן את כל אחת מ-15 החברות ביחס לשורה של קריטריונים מקצועיים ודירג אותן ל-3 קבוצות עיקריות, כאשר 5 החברות שזכו לדירוג הגבוה ביותר במסגרת המחקר, נכללו בקבוצת ה-Leaders. במסגרת קבוצת ה-Leaders נכללה Perimeter 81, לצד 4 חברות נוספות (מתוכן 3 חברות ענק הנסחרות בנאסד"ק).

 

בחודש יוני 2021 בוצעו מספר עסקאות במניות Perimeter 81 לפי שווי חברה של 520 מיליון דולר.

 

במהלך תקופת הדוח השקיעה ספרינג בחברות טכנולוגיה פרטיות נוספות הכוללות בין היתר השקעות בחברת Visionary.ai המפתחת טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית לעיבוד מידע ויזואלי, בחברת Ember Digital הפועלת בתחום ה- Fintech ומספקת שירותים לעסקים קטנים ובינוניים ובחברת Castor Technologies המפתחת טכנולוגיות לאופטימיזציה בתחום הדפסות תלת מימד אשר פרסמה לאחרונה על קבלת השקעה גם מחברת זירוקס העולמית.

 

בנוסף, לספרינג פעילות פיתוח טכנולוגי והחזקות בחברות וקרנות טכנולוגיה נוספות הכוללות בין היתר החזקות בחברת ההשקעות Journey Ventures ובחברת ההשקעות Wellborn Ventures, אשר כוללות שתיהן במשותף, נכון למועד הדוח, השקעות ב-18 חברות טכנולוגיה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה